TÜGVA Genel Başkanının Beykoz ziyareti

  • 30.08.2020 19:55
  • Güncelleme: 30.08.2020 19:55
  • Okunma: 8483 kez
  • Yorum: 0
TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu beraberindeki il ve ilçe temsilcileriyle birlikte Beykoz Belediye Başkanı Aydın'ı ziyaret etti.
TÜGVA Genel Başkanının Beykoz ziyareti

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkanı Enes Eminoğlu, İstanbul İl Temsilcisi Emrullah Şahlan ve Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret etti.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette, ilçe genelinde TÜGVA'nın faaliyetleri ve gençlerin vakfa karşı ilgisi konuşulurken, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın vakıfla ilgili düşüncelerini paylaştığı aktarıldı.

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkanı Enes Eminoğlu, misafirperverliğinden ötürü Başkan Aydın'a teşekkür ederken, vakfın faaliyetleri sırasında Beykoz Belediyesinin desteklerini esirgememesini rica etti.

Aydın'a TÜGVA'nın simgesi rahle hediye eden Eminoğlu, ayrıca vakfın çalışmalarını içeren kitapları takdim etmeyi de ihmal etmedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu'na ilçenin simgesi çeşm-i bülbül hediye etti.

Ziyaretin ardından Dost Beykoz'a kısa bir açıklama yapan Beykoz İlçe Temsilcisi Ekrem Tuncer, "Genel Başkanımızın Beykoz'a karşı ayrı bir hassasiyeti var. Bu kapsamda Beykoz Belediye Başkanımızı ziyaret ederek genelde ve yerelde çalışmalarımız hakkında bazı bilgilendirmeler yaptık. Genel Başkanımız Enes Eminoğlu, ilçemizden memnun ayrıldı." dedi.

Ziyaret, başkanlık katında çekinilen fotoğrafın ardından sona erdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, TÜGVA, Enes Eminoğlu

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz