Spor

TÜGVA'dan Beykozspor'a destek

TÜGVA'dan Beykozspor'a destek
13.09.2018 17:30
| | |
4677

Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz temsilciliği, ilçenin asırlık çınarı Beykozspor ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliği, Beykozspor 1908 A.Ş.'yi öğle yemeğinde ağırlayarak spora son derece önem atfettikleri mesajını verdi.

İlçe temsilciliğini Dost Beykoz Yazarı Ekrem Tuncer'in üstlendiği TÜGVA, yönetim ve sporcu kadrosuyla Kavacık Et Mangal'da bir araya geldi.

TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, bu sezon kulübe her zamankinden daha fazla destek verdiklerini belirterek, sezon sonunda şampiyonluk beklediklerini söyledi.

"Semtiniz için bu yıl terleyin"

Tuncer, "TÜGVA olarak en temel kriterlerimizden biri de spor ve sporcudur. Vakfımızın kuruluş şiarında bu konunun altı özellikle çizilmiş, bu bağlamda çalışmalar ortaokul ve lise gençliği bünyesinde devam ediyor. Sizlerden de bu yıl beklentimiz, para, pul, makam, mevki hiçbir beklenti içinde olmadan semtiniz için ter dökmenizdir. Elbette emeğinizin karşılığını alacaksınız ama herhangi bir aksaklıkta bunu asla konu haline getirmemelisiniz. Başta Kulüp Başkanı Zeki Aksu olmak üzere, diğer yöneticilerimize ve sizlere başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Beykozspor 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu, yaptığı konuşmada misafirperverliği için Dost Beykoz Yazarı ve TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer'e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Program toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, TÜGVA, Ekrem Tuncer, Destek, Beykozspor, Zeki Aksu, Yemek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"