Son Dakika

TÜGVA'dan Beykozlu lise gençliğine doğa kampı

  • 0
  • 7407
TÜGVA'dan Beykozlu lise gençliğine doğa kampı
TÜGVA'dan Beykozlu lise gençliğine doğa kampı
TÜGVA'dan Beykozlu lise gençliğine doğa kampı
TÜGVA'dan Beykozlu lise gençliğine doğa kampı

Türkiye Gençlik Vakfı, Beykoz'da eğitim-öğretime devam eden lise gençliğini Saros Körfezi'nde ücretsiz doğa kampına götürüyor.

Türkiye Gençlik Vakfı, geleceğin gençliğinde ahlak, maneviyat ve bilgi birikimiyle yer alıp, çevresine de farkındalık katacak faydalı bireyler yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği doğa kampıyla gençlerin yaz tatillerini dolu dolu geçirmelerini hedefliyor.

Gençler; çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle unutamayacakları bir kamp yaşayacaklar.

Doğa kampı süresince oyunlar oynayacak, arkadaşlık ve kardeşlik bağlarını güçlendirecek olan gençler nezih ortamlarda eğlenerek öğrenecekler, tatillerini de hoşça geçirip unutulmayacak anılar biriktirerek bu manevi atmosfere dahil olacaklar.

Saros Körfezi'nde “Her şey idmanlı ve bilinçli bir nesil için” sloganıyla düzenlenen kamp 26 Ağustos ile 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

TÜGVA doğa kampına katılacak gençler, yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha  zinde hissederek , sosyal faaliyet, kitap okuma ve seminerlerle de bilinçli birer bireyler haline gelecekler.

Kampa katılan gençlerin yapacağı sportif faaliyetler arasında yüzme, mini golf, canlı langırt, macera parkuru, futbol, voleybol, mangala, mas güreşi, oryantiring, halat çekme, kamp ateşi ve satranç gibi faaliyetler bulunuyor.

Doğa kampına, 8. sınıf mezunları, 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf mezunları katılabilecek.

TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer yaptığı açıklamada yoğun eğitim-öğretim dönemi sonrası gençlerin eğlenerek öğrenecekleri öte yandan stres atabilecekleri bir ortam oluşturduklarını ve gençleri bu kamplara beklediklerini söyledi.

İrtibat: Recep Soylu - 0 533 547 40 72

                                                         Başvurmak için tıklayınız. 
Haber Merkezi

Süperstar Ajda'nın Beykoz’daki aile yadigarı yalısı
Önceki Süperstar Ajda'nın Beykoz’daki aile yadigarı yalısı
Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek
Sonraki Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz