Siyaset

TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer oldu

TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer oldu
21.08.2017 01:18
| | |
5331

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliğine Dost Beykoz Yayın Koordinatörü Ekrem Tuncer getirildi.

Yaklaşık iki yıldır Beykoz'da faaliyetlerine devam eden Türkiye Gençlik Vakfı, ülke genelinde gittiği yeni yapılanma programı çerçevesinde İlçe Temsilciliğine Ekrem Tuncer atadı. 

MGV, ESAM, CANSUYU gibi STK'ların yanı sıra uzun dönem Saadet Partisi'nin (SP) Gençlik teşkilatlarında da görev alan Tuncer, bir yılı aşkın süredir Dost Beykoz Yayın Koordinatörlüğü görevini yürütüyor.

TÜGVA 

Türkiye Gençlik Vakfı, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfıdır.

TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan bir gençlik için çalışmaktadır. Öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler hazırlarken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahiptir.

Adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük değerlerini benimsemiş gönüllü gençleri ile daha iyi bir dünya hayaliyle çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürmektir.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Tügva, Atama, Ekrem Tüncer, Temsilci

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"