TÜGVA Beykoz'dan yeni dönem motivasyonu

  • 0
  • 5775
TÜGVA Beykoz'dan yeni dönem motivasyonu
TÜGVA Beykoz'dan yeni dönem motivasyonu
TÜGVA Beykoz'dan yeni dönem motivasyonu

Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Şubesi, ilçedeki öğrencileri boğaz turunda ağırladı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz Şubesi, ilçede eğitimine devam eden yaklaşık bin öğrenciyi düzenlediği boğaz turunda ağırladı.

Yaklaşık üç saat süren boğaz turu süresince çeşitli aktiviteler gerçekleştirilirken, eğitim öğretim döneminin başladığı dönemde öğrencileri motive etmeye çalışan TÜGVA Beykoz'da önümüzdeki süreçte de bu tarz etkinliklerin sürdürüleceği bildirildi.

Beykoz Belediyesi'nin önünden kalkan vapur, İstanbul Boğazı boyunca seyretti. Tarihi Yarım Adada gençlere İstanbul tarihinin anlatıldığı gezide konuşan Şube Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Ekrem Tuncer, TÜGVA'nın öğrencilerle var olduğunu ve bütün yatırımı gelecek adına gençlere yaptıklarını söyledi.

"Beykoz gençliğinin tamamını bekliyoruz"

Tuncer, göreve geldiği günden bugüne kadar birçok platformda gençlerle bir araya geldiklerini hatırlatarak, "Bizde gençtik fakat bize bu denli çalışmalar belki hiç olmamıştır. Bugün bizler de bir şekilde gençliğe, geleceğe yatırım yapmaya önümüzdeki yüzyılın gençlerini eğitmeye çalışıyoruz. Vakıf olarak tek bir düşüncemiz var. O da gençliğe yatırım, geleceğe yatırımdır. Sloganımızdan da belli olacağı üzere biz 21. yüzyılın gelişmişliğine ayak uyduran bir vakıfız. O yüzden yeni nesil gençlik vakfı diyoruz" dedi.  

TÜGVA Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer, ilçedeki bütün gençleri vakıf çalışmalarına katılmaya davet etti.

Haber Merkezi

Zerzevatçı'da 2/B tebligatları teslim ediliyor
Önceki Zerzevatçı'da 2/B tebligatları teslim ediliyor
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz