TÜGVA Beykoz'dan tanışma ziyaretleri

  • 08.11.2017 18:39
  • Güncelleme: 08.11.2017 18:41
  • Okunma: 6081 kez
  • Yorum: 0
TÜGVA Beykoz Temsilciliği, yönetim değişikliğinin ardından tanışma amaçlı bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
TÜGVA Beykoz'dan tanışma ziyaretleri

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliği, geçtiğimiz aylarda Dost Beykoz Yayın Koordinatörü Ekrem Tuncer'e emanet edilmişti. Tuncer ve yönetimi işe resmi kurum ziyaretleriyle başladı.

TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz genelinde birçok ziyaret gerçekleştirerek kurum amir ve müdürleriyle tanıştı.

Yapılan ziyaretlerde Türkiye Gençlik Vakfı'nın hizmetlerinden, amacından ve hedeflerinden bahsedilirken, bu kapsamda yapılan ilk ziyaret Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya oldu.

Katırcı: "Sizinle beraber koşacağım"

TÜGVA ekibini makamında ağırlayan Kaymakam Katırcı, "Çalışmalarınızda sonuna kadar arkanızdayız. Sizinle birlikte bende bu gençlik için, gelecek nesil için koşmaya hazırım" yanıtını verdi.

İlçe genelinden ziyaretler sırasıyla Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Bülent Küçük, Eğitim Bir Sen Beykoz Şubesi, Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı, İlçe Müftülüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gerçekleştirildi.

Çalınan her kapıda samimiyetle karşılanan TÜGVA temsilcileri, ziyaretler sırasında fikir alışverişinde bulunurken, Beykoz'da faal halde bulunan gençlik sorunlarının çözümleri üzerine de öneriler geliştirildi.

"Yetkililerimize çok teşekkür ediyorum"

Ziyaretlerle ilgili konuşan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, "Bizler gençliğimize bir nebze olabilmek için 3 ay önce tebliğ edilen bu göreve büyük sevinçle kabul ettik. Bizim geldiğimiz yer, geleceğe yönelik çalışmamız gerektiğini öğretti. Çok şükür, kapısını çaldığımız Kaymakamımız, Müdürlerimiz, Savcımız bizleri çok sıcak bir şekilde karşıladı ve sıkıntılarımızla yakından ilgileneceklerini, gençlik adına yapılan her faaliyette büyük bir coşkuyla yanımızda olacaklarını belirtti. Her birine yardımseverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Ziyaret, Tügva, Ekrem Tuncer