TÜGVA Beykoz'dan Başkan Çelikbilek'e ziyaret

  • 18.04.2018 18:29
  • Güncelleme: 18.04.2018 18:35
  • Okunma: 7085 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Şube Başkanı ve İlçe yöneticileri, Başkanı Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.
TÜGVA Beykoz'dan Başkan Çelikbilek'e ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunmak üzere Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.

Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve İlçe Koordinatörlerinin gerçekleştirdiği ziyaret yaklaşık bir saat sürerken, Başkan Çelikbilek'e Eğitim Koordinatörlüğünün ilçedeki ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında kısa brifing verildi.

"Gençliğe yapılan her çalışmada varız"

İl ve ilçe genelinde ortaokul ve lise gençlerine yönelik düzenlenen kamp ve okuma faaliyetlerinden oldukça memnun olduğunu dile getiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye olarak gençler üzerinde faydalı olarak görülen her çalışmaya destek vermeye hazır olduklarını belirterek, "Çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Umarım bünyenizde bulundurduğunuz çocuklarımızın sayısını daha da arttırırsınız. Eğer beni bir ağabey olarak görür tavsiyelerimi alırsanız, gençlerimizi Şeyh Ethem Sırrı Efendi Tekkesi'ne haftada bir kere götürmenizi, oradaki havayı aldırmanızı tavsiye ederim. Onun dışında çok yakın zamanda Beykoz Sahili'nde bulunan gemiyle ilgili projemiz hayata geçiyor. Onun dışında Mehmet Akif Şiir Müzesi zaten hizmete aldık. Soğuksu Hizmet Binası'da çok yakında bitiyor" diye konuştu.

Çelikbilek ayrıca çocukların Beykoz'daki kütüphanelerde mutlaka zaman geçirmelerini tavsiye etti.

TÜGVA Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e aynı zamanda vakıf simgesi de olan rahle hediye etti.

Belirli zaman dilimleri içerisinde Beykoz Belediye Başkanı Çelikbilek ile bir araya geldiklerini dile getiren Ekrem Tuncer ise, "Desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Onların destekleriyle Beykoz'da gençliğe ve geleceğimize mesai harcamaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz