TÜGVA Beykoz'da yeni dönem başlıyor

  • Güncelleme: 10.09.2017 18:29
  • Okunma: 8287 kez
  • Yorum: 2
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz Temsilciği'nde yeniden yapılanma süreci devam ediyor.
TÜGVA Beykoz'da yeni dönem başlıyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ülke genelindeki kadrolarında revizyona gitmiş, bu revizyondan Beykoz'da etkilenmişti.

Yaklaşık iki yıldır kurucu kadrosuyla çalışmalarına devam eden TÜGVA Beykoz, geçtiğimiz günlerden yapılan görevlendirmeyle Beykoz'un tanınan isimlerinden Ekrem Tuncer'e emanet edilmişti.

TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, eski başkanlar Anıl Çınar ve Oğuzhan Kocatürk'ün yanı sıra vakıf üyelerinin katılımıyla bir toplantı düzenledi.

Vakfın çeşitli kademelerinde görev alan isimler ve eski İlçe Temsilcileri, fikir alışverişinde bulunarak yeni döneme ilişkin gözlemlerini ortaya koydu.

- Eski temsilcilere plaket verildi

TÜGVA Beykoz'un eski temsilcileri Oğuzhan Kocatürk ve Anıl Çınar'a birer teşekkür plaketi takdim eden Tuncer, "Bu plaketler bundan önce yaptıkları hizmetleri devam ettirmeleri için onları bağlayıcı bir unsur olsun. Arkadaşlarımızın desteklerini yeni süreçte de görmek istiyoruz" dedi.

Kurucu İlçe Temsilcisi Oğuzhan Kocatürk, "Çok şükür kuruculuğu biz üstlendik, bazı hedeflerimiz yarım kaldı. Yerimize gelen arkadaşlarımız umarım bunları tamamlayacaktır" şeklinde konuşurken, Anıl Çınar'da yaptığı konuşmasında, "Bizler her zaman yanınızdayız Ekrem Başkanın yanındayız. Varsa bir hakkımız helal olsun. Bundan sonraki çalışmalarda yeni ekibimizin yanında olacağız" ifadelerini kullandı.

-"Vakfımızın kapılarını Beykoz'a açacağız"

TÜGVA İlçe Temsilciliğine atanan Ekrem Tuncer'de, şunları söyledi:

"İmanlı ve şuurlu, vatanına ve milletine sevdalı bir gençliğin yetişmesi için kurulmuş olan vakfımız çok kısa bir süre içerisinde birçok il ve ilçede teşkilatlanmıştır. Gençliğini kaybeden milletlerin gelecekleri olmaz. Biz Beykoz'da omuzlarımıza çok önemli bir sorumluluk yükledik. İlçemizde tüm genç kardeşlerimizle faaliyetlerimizi buluşturmak, onların istek ve taleplerine, sıkıntı ve dertlerine ortak olmak bizim görevimizdir. Genç kardeşlerimizin yetişmelerinde eğitimci arkadaşlarımızın destekleriyle elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Bu çalışmalar çok önemli ve mühimdir. Şuurlu her birey bu çalışmaları önemsemeli ve görevden kaçmamalıdır. Bizde vakfımızın kapılarını tüm Beykoz'a açacağız ve kimin ne katkısı, önerisi olacaksa değerlendireceğiz."

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Erdi DERİNOĞLU (3 yıl önce)

Ekrem başkanımız sağolsun benide böyle gençlere faydalı olacağımız bir vakıfta görevlendirmeyi eksik görmedi. Bu yolda mücadele etmek için bize bu imkanı sağlayan emeği olan herkesten Allah razı olsun. Bismillah diyerek başladık Allah utandırmaz inşallah. Süreç içerisinde diğer ismi geçen arkadaşlarda dahil edilecekler Allah'ın izni ile...

Mesut bayram (3 yıl önce)

Ekrem başkan öncelikle yeni göreviniz hayirli olsun. ALLAH muhafak eylesin yar ve yardimcin olsun..Ekibinizi yapılandırma aşamasında daha önceden beraber çalıştığınız genclerede yer vermenizi umuyorum hem çevre bakımından hemde kişilik bakımından tertemiz gençler bu yolda bence onlarada ihtiyaciniz var onlardan bir kaçını örnek göstermiş olursak ORKUT AVSAR - UGUR MIHCI - ERDİ DERINOGLU - MUSTAFA ALAY bu arkadaşları çok yakından tanıyorsun zaten hepsi sana ayak uydurabilecek insanlar bence degerlendirilmelidir... Her mahalleden bir temsilcin olsun temennimiz.

Yorum Yaz