TÜGVA, Beykoz'da Golf sahasını küçülttü

  • 15.04.2019 16:26
  • Güncelleme: 15.04.2019 16:27
  • Okunma: 8959 kez
  • Yorum: 0
TÜGVA Beykoz temsilciliği lise ve Ortaokul öğrencilerini golf ile buluşturdu.
TÜGVA, Beykoz'da  Golf sahasını küçülttü

Başlangıçta 4 okulda 2000’e yakın öğrenciyi golf ile buluşturduklarını söyleyen TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, ‘Hedefimiz tüm lise ve ortaokullarımızda mini golf kurup, öğrencilerimize eğitmenlerimiz eşliğinde bu sporu öğretmektir." dedi.

TÜGVA Beykoz Temsilciliği olarak öğrencilere yönelik çok farklı sosyal etkinlikler yaptıklarını, bu tarz etkinlikler sonucunda öğrencilerin değerlendirme, yorum yapma ve analiz kabiliyetlerinin ciddi oranda farklılık gösterdiğini söyleyen Tuncer, "Biz istiyoruz ki tüm gençlerimiz istek ve arzuları hangi sporu yapmaksa ona yönelsin. Spor yapan bir birey vücudundaki negatif enerjisini kavga ve şiddet eğilimi olmadan kendisine fayda sağlayacak bir şekilde harcasın" dedi.

"Bu hem zinde olmalarını hem de, daha sağlıklı kalmalarını sağlamaktadır" diye konuşan Ekrem Tuncer, "Gençlerin sporla ilgilenmesi ayrıca toplum için büyük önem arz etmektedir. Çünkü yapılan araştırmalar, spora yönelen gençlerin; hem eğitim hayatlarında, hem de sonrasında iş hayatlarında başarılı olduklarını göstermektedir." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: TÜGVA, Beykoz, Ekrem Tuncer

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz