Bölge

Tuğba Özay fanlarıyla Beykoz'da buluştu

Tuğba Özay fanlarıyla Beykoz'da buluştu
04.05.2016 16:26
| | |
6773

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden Tuğba Özay, Survivor'un çekildiği Dominik'ten döndükten sonra soluğu Beykoz'da aldı.

Survivor’dan elenerek Türkiye’ye dönen Tuğba Özay, yarışmadaki 'Birleşme Partisi'ni göremeyince kendi partisini verdi.

Fanlarıyla BVS Group’a ait Kavacık Sait Efendi Restaurant’da buluşan Özay, "Dönere hasret kaldım. Orada bir ödül yarışmasını kazanarak döner yemiştik ama, orada yediğimiz döner hem miktar olarak sınırlı, hem de Sait Efendi’deki kadar lezzetli değildi. Resmen dönere aş eriyordum. İyi ki fanlarımla burada buluşmuşum. Hepimiz tıka basa dönere doyduk” diye konuştu.

Bir ara hızını alamayıp dönerin başına da geçen Tuğba Özay, ustasından  döner kesme tekniği hakkında bilgi aldı. Bu arada döner ekmeği lavaşın yapılışına bizzat tandırın başında izleyen Özay, ateşten korkarak bu işlemi bizzat yapmaya cesaret edemedi. 4 porsiyon dönerini Künefe ile taçlandıran Özay, “Ya ben künefeyi de nasıl özlemişim” derken aklına Yılmaz Morgül ile hayalini kurdukları fırın sütlaç gelince, “Hadi şimdi Yılmaz’ın anısına bir de sütlaç yiyeyim” deyince, fanları onun mide fesadı geçirebileceğini düşünerek siparişi iptal ettirdi.

Bu arada ‘’Tubistler’’ adı verdiği fanları Tuğba Özay’ı hediye yağmuruna tuttular…  El yapımı kolye, tespih, taç ve Giresun fındığı Özay’a verilen hediyelerden bazılarıydı. Tuğba Özay ve fanları Sait Efendi’den ayrılırlarken o an mekana giriş yapan Bayhan ile karşılaştı ve Tuğba Özay, onunla bir hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Haber: Milliyet

Anahtar Kelimeler: Tuğba Özay, Döner, Kavacık

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"