TRT'nin yeni gözdesi Beykoz'dan yayılıyor

  • Güncelleme: 20.01.2020 21:32
  • Okunma: 3257 kez
  • Yorum: 0
Yapımcılığını İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film'in üstlendiği 'Tutunamayanlar' TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.
TRT'nin yeni gözdesi Beykoz'dan yayılıyor

Filmin senaryosunun kaleme aldığı sırada katkılarının bulunduğunun altını çizen yönetmen Osman Nail Doğan da projenin uzun uğraşlar sonucu ortaya çıktığını söyledi.

Dizinin yönetmenliğini de Murat Zaloğlu ile yaptıklarını anımsatan Doğan, "Kış şartlarında çekimler biraz zor. İstanbul'u biliyorsunuz, zorlanıyoruz ama gayet keyifli bir iş ortaya çıkıyor." dedi.

Bir hikaye anlatmak için başlayıp devam eden bir sürecin yaşandığını aktaran Doğan, "Biz çekerken güldük, umarım seyirci de beğenir, sever." değerlendirmesini yaptı.

Yönetmen Murad Zaloğlu ise diziye iki yönetmen olarak başladıklarını, Osman Nail Doğan'ın ayrıca senaryoyu tasarladığını söyledi.

Mekanların seçimiyle ilgili 1,5-2 aylık bir hazırlık süreci yaşadıklarını ve oyunculukları doğal tutmaya çalıştıklarını anlatan Zaloğlu, "Diziyi genel olarak sade tasarladık, reji olarak müzik olarak. Mahalle olarak da Beykoz'u seçtik. Çünkü bizim için daha sıcak bir havası vardı." şeklinde konuştu.

Dizinin oyuncuları ve yapım ekibinin ilk bölümü hep birlikte izlediği etkinliğe, TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Alcan, TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, TRT Ortak ve Dış Yapımlar Müdürü Faruk Güven, TRT yöneticileri, basın mensupları ve davetlilerin yanı sıra televizyon dünyasından tanınmış isimler katıldı.

Her salı TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz