Tosya yolunda can veren Beykozlu muavin

  • Güncelleme: 02.11.2018 14:53
  • Okunma: 10749 kez
  • Yorum: 0
Kastamonu'nun Tosya yolu üzerinde yaşanan kazada vefat eden muavin Emre Şakir Bingöl Beykoz'da toprağa verilecek.
Tosya yolunda can veren Beykozlu muavin

İstanbul'dan Tokat'a giden İsmail Hakkı Toptan'ın kullandığı Metro Turizm'e ait 34 BML 277 plakalı yolcu otobüsü, D-100 kara yolunun Suluca köyü yakınlarında önünde seyreden Evren Kara idaresindeki 34 RUF 35 plakalı tıra çarptı.

Kazada, otobüs şoförü İsmail Hakkı Toptan ve Beykoz Ortaçeşme'de ikamet eden muavin Emre Şakir Bingöl hayatını kaybetmişti.

"Otobüs şoförü uyumuştu"

Otobüs gece saatlerinde İstanbul'dan yola çıkmış ve ilk kez birliklerine teslim olmak için yola çıkan askerleri taşıyordu. Sabah saatlerinde Suluca Köyü istikametinde otobüs şoförünün uyuması sonucu, seyir halindeki tıra arkadan vuran otobüste, muavin, Emre Şakir Bingöl (27) can vermişti.

AK Parti Beykoz Teşkilatı eski yöneticilerinden Şahabettin Bingöl'ün yeğeni de olan Emre Şakir Bingöl için 3 Kasım 2018 Cumartesi günü öğlen namazına müteakip Ortaçeşme Camii'nde cenaze namazı kılınacağı bildirildi.

Emre Şakir Bingöl'ün, defnedilme işleminin, Şırnak'ta asker olan kardeşinin beklenmesi nedeniyle 3 Kasım 2018 Cumartesi günü yapılmasına karar verildiği kaydedildi.

Haber Merkezi