Toplum

Toplum

Beykozlu geline meşru müdafadan beraat

Geçtiğimiz yıl şubat ayında Beykoz’un Çiğdem Mahallesi’nde kayınpederini kendisini taciz ettiği için silahla vurarak öldüren Esma Yeşilbaş berat etti.

Toplum

Endülüs piyangosu Çubuklu Muhtarına çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı üzerine 5 ilden 50 muhtarı İspanya'nın Endülüs bölgesine gönderdi. Beykoz'dan Hüsnü Kolcu'da kafilede yer aldı.

Toplum

Erzurumlu din adamları Beykoz'da bir araya geldi

Kavacık Yıldırım Bayezid Camii İmam hatibi Muhammet Polat'ın davetlisi olarak Beykoz'a gelen 150 Erzurumlu din görevlisi Kavacık'ta bir araya geldi.

Toplum

Beykoz'un muhtarlarından Afrika'ya 45 su kuyusu

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Şubesi, ilçenin 45 mahallesinde su kuyusu projesi başlattı.

Toplum

Türkiye'nin ilk İmam Hatip'i, Beykoz'da toplandı

Kartal Anadolu İman Hatip Lisesi Anneler Birliği, Beykoz'da düzenlenen yemekle şehit ve gazi aileleri ile öğrenci velileriyle bir araya geldi.

Toplum

Beykoz’dan Zeytin Dalı Herekatı’na destek

Beykoz’da 250 kişi, Zeytin Dalı Harekatı’nda mücadele veren TSK mensuplarına destek vermek için yola çıktı.

Toplum

Gülümseten Emek projesi Beykoz'da tanıtıldı

Ensar Vakfı Gençlik Yapılanması tarafından başlatılan 'Gülümseten Emek' projesinin İstanbul'daki ilk tanıtımı Beykoz'da yapıldı.

Toplum

Ebru Yaşar Beykoz’da Sosyal Market’i gezdi

Sanatçı Ebru Yaşar ilçedeki yetim, öksüz, şehit çocuğu ve ihtiyaç sahibi kesimleri destekleyen Beykoz Belediyesi Sosyal Market’i ziyaret etti.

Toplum

Gece Kartalları Beykoz’a nefes aldırmıyor

772 Sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçisi Kanunu kapsamında göreve başlayan gece bekçileri polis nezaretinde Beykoz sokaklarında uygulama yapıyor.

Toplum

Beykoz’da şehit gecesine gelmeyenler çok şey kaçırdı

Beykoz’da 19 STK’nın bir araya gelerek düzenlediği şehit gecesinde muhteşem bir atmosfer vardı. Kuran-ı Kerim tilaveti, dualar ve mehter takımı gönülleri fethetti.

Toplum

Beykoz muhtarları bu ay hangi kararları aldı?

Beykoz Muhtarlar Derneği aylık olağan toplantısını İBB Beykoz Koru Tesislerinde yaptı.

Toplum

İHH, Beykoz'da Zeytin Dalı diyecek

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Zeytin Dalı Harekatı ve öncesinde hayatını kaybeden şehitler için anma gecesi düzenliyor.

Toplum

Beykoz Kasrı’nın tuvaletleri gündem oldu

CHP’nin verdiği soru önergesine TBMM’den gelen cevapta, Beykoz Kasrı’na, 195 bin TL artı KDV ile yapılan ziyaretçi tuvaletleri tartışma yarattı.

Toplum

İBB Beyaz Masa’dan Dost Beykoz’a ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Beyaz Masa Birimi, İstanbul genelinde başlattığı çalışma kapsamında Dost Beykoz’a biz ziyaret gerçekleştirdi

Toplum

Beykoz'da artık 37 meclis üyesi seçilecek

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)’in açıkladığı verileri göre, daha önce de Dost Beykoz’un haberleştirdiği gibi Beykoz’un nüfusu 250 bini geçti.

Toplum

Beykozlu esnaftan Zeytin Dalı'na destek

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na Beykoz'daki esnaflar da destek veriyor.

Toplum

Beykoz'da Zeytin Dalı seferberliği sürüyor

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Türk Bayrağı' dağıtımı ilçenin farklı kesimlerinde devam ediyor.

Toplum

Beykoz Görele Mahallesinde restoran yandı

Beykoz Görele Mahallesi'nde bir restoranda henüz bilinmeyen bir sebepten yangın çıktı, restoran kullanılamaz hale geldi.

Toplum

Beykozlu Denizciler Kalkavan'ı misafir etti

İMEAK Deniz Ticaret Odası ve Türkiye Deniz Eğitim Vakfı Başkanı Metin Kalkavan, Beykoz Denizciler Derneği'nin misafiri olarak ilçeye geldi.

Toplum

Gözlemciler, İHH’nın Bangladeş çalışmalarını anlattı

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Bangladeş çalışmalarını gözlemlemek üzere bölgeye giden kanaat önderleri, düzenlenen konferansla yaşadıklarını anlattı.

Toplum

Milletvekillerine Beykoz'da paşa çiftliği

Hürriyet Gazetesi'ndeki habere göre, Beykoz Korusu’ndaki Abraham Paşa Çiftliği, milletvekilleri için sosyal tesis oluyor.

Toplum

Filistinli Muhammed Et- Tavil Beykoz’da

Filistin direnişinin sembol isimlerinden, down sendromlu Muhammed Et Tavil (30) Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

Toplum

Beykoz’daki çığlığa Saadet Partisi de ses verdi

Saadet Partisi İlçe Yönetimi, Beykoz’un kanayan yarası olan uyuşturucu belasına dikkat çekmek amacıyla bir konferans düzenledi.

Toplum

Beykoz'da SİT alanları için imza kampanyası

Beykoz'un SİT alanından çıkartılarak, bina taban ve oturumunun aynı zamanda kat adedinin arttırılması için imza kampanyası başlatıldı.

Toplum

Beykoz'dan Kudüs'e 20 bin lira

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz İlçe Temsilciliği'nce düzenlenen "Kudüs"e kandil ol" etkinliği kapsamındaki "hayır çarşısı" sona erdi.

Toplum

FSM davasına Erdoğan müdahil oldu

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Beykoz Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün kapatılmasına ilişkin davaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da dahil oldu.

Toplum

Beykoz’dan Kudüs’e bin selam

Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Temsilciğinin düzenlediği “Beykoz’dan Kudüs’e bin selam” programı, ilçedeki STK’ların destekleriyle gerçekleştirildi.

Toplum

Beykoz’un komandoları Kayseri şehitlerini unutmadı

Beykoz’un 150 eski komandosu, 17 Aralık 2016’da Zincidere 1’inci Komando Tugayı askerlerine yönelik hain terör saldırısının yıldönümünde şehitleri andı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"