Toplum

Toplum

TODEM Bayram öncesi mutluluk dağıttı

Beykoz Belediyesi tarafından kurulan ve merkezi Tokatköy'de bulunan Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), yetim, öksüz ve şehit çocuğu olan toplam 5 bin miniği bu bayram, tepeden tırnağa giydirdi.

Toplum

Onur'un babası Sabah'a konuştu

Bir arkadaşının 7'nci kattaki evinden düşerek yaşamını yitiren Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Onur'un SABAH gazetesine konuşan babası Erdoğan Karadeniz "Yaşadığımız acı bir milat olsun" dedi.

Toplum

Beykoz protokolü aynı sofrada buluştu

Beykoz Belediyesi'nin her yıl Ramazan ayında düzenlediği iftar yemeklerinde bu kez konuklar, ilçe protokolüydü. Beykoz'un sağlık, spor, eğitim gibi ihtiyaçlarını karşılayan kurumlarının devlet erkânı, siyas

Toplum

Sevgili cinayetine müebbet istemi

Beykoz'da, polis memuru Esra Adile Seyfi’yi silahla öldüren sevgilisi Akgül Semih Aras’ın müebbet hapis istemiyle yargılandığı davanın 2. duruşması görüldü.

Toplum

İlkokul öğrencisi gelinin berdel çığlığı

Beykoz, Çavuşbaşı Nene Hatun İlköğretim Okulu 8 sınıf öğrencisi 15 yaşındaki Y.Y.'nin ağabeyi Kars'taki dayısının kızı Damla Y.'yi kaçırıp İstanbul'a getirdi.

Toplum

Yazar Raif Öztürk Kur'an merkezi'ni gezdi

Yazar Raif Öztürk, Üsküdar’da bulunan Aziz Mahmud Hüdayi Kur’an Merkezi’ni gezdi. Öztürk orada ilginç tespitler yaparken bir gerçeği de yeniden hatırlattı.

Toplum

Fidanlık içindeki Abraham Paşa Çiftliği restore ediliyor

İlçe tarihine tanıklık eden Beykoz Fidanlığı içindeki tarihi Abraham Paşa Çiftliği’nde restorasyon çalışmaları devam ediyor.

Toplum

Tarihi Küçüksu Mesiresi ihya ediliyor

İstanbul’un gözde mesire alanlarından Tarihi Küçüksu Mesiresi, doğal ve tarihi dokusuna uygun olarak yeniden ilçeye kazandırılıyor.

Toplum

Anadolukavağı’na ulaşım kolaylaştı

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) daha önce, Anadolukavağı’na durdurmuş olduğu seferleri yeniden başlattı. Yaz sezonun başlamasıyla birlikte artan yoğunluk şikayet konusu olmuştu.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"