Yaşam

Toplam kalite eğitimleri sürüyor

Toplam kalite eğitimleri sürüyor
2014.07.27 00:00
| | |
4687

Beykoz Belediyesi tarafından verilen hizmet içi toplam kalite eğitimlerini tamamlayan 170 belediye personeli sertifikalarını aldı.

Beykoz Belediyesi tarafından verilen hizmet içi toplam kalite eğitimlerini tamamlayan 170 belediye personeline, Devlet Tiyatroları Beykoz Feridun Karakaya Sahnesi’nde düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Güler yüzlü ve kaliteli ve hızlı hizmet anlayışla çalışmalarını yürüten Beykoz Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına verilen kurum içi eğitimi başarıyla tamamlayan 170 işçi personeli daha belgelerini aldı.

İş Ahlakı ve Sorumluluk Bilinci, İnsan Psikolojisi, Problem Çözme Teknikleri, Nezaket Kuralları, Güzel Konuşma Sanatı ve İletişim konularını içeren eğitimler toplam 45 saat sürdü. 25–26 Şubat 2008 ve 4–5 Mart 2008 tarihlerinde gerçekleştirilen eğitimlere katılan işçiler, belgelerini Devlet Tiyatroları Beykoz Feridun Karakaya Sahnesi’nde yapılan programla Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Başkan Yardımcıları, Başkan Danışmanları, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri’nden aldı.  

Son yıllarda yerel ve küresel alanda hizmet içi eğitimin büyük önem kazandığına dikkat çeken Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, “Kurum içi seminerlerle işimizi sevgiyle yapmayı öğreniyoruz” dedi. Eğitimli insanların iletişimde sıkıntı yaşamadıklarını kaydeden Başkan Ergül, hızlı, güvenilir ve etkin hizmet anlayışı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti. 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Feridun Karakaya Sahnesi, İş Ahlakı ve Sorumluluk Bilinci, İnsan Psikolojisi, Problem Çözme Teknikleri, Nezaket Kuralları, Güzel Konuşma Sanatı, konferans

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"