Tokatköyspor hakemlerden yana dertli

  • Güncelleme: 20.02.2019 18:24
  • Okunma: 4833 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un İstanbul 2. Amatör Lig 18. Grup ekiplerinden Tokatköyspor ilk 2 haftada yaşadığı hakem hatalarından dertli mi dertli.
Tokatköyspor hakemlerden yana dertli

Yeşil-Beyazlı ekip geride kalan hafta sonunda sezonun ikinci karşılaşması için Selimiye Stadında idi ve

Acıbadem Üsküdar ile karşılaşan Tokatköyspor, müsabakadan 2-1 mağlubiyet ile ayrılırken, karşılaşmanın ardından Kulüp Başkanı Uğur Korkmaz’dan hakem hatalarına ve karar tercihlerine büyük tepkiler vardı.

Tokatköyspor Takımının Başkanı Uğur Korkmaz, Dost Beykoz'a yaptığı değerlendirmede yedikleri goller öncesinde verilen ve de verilmeyen kararlarının maça damgasını vurduğunu söyledi.

“Yazık çok yazık”

Korkmaz, “Müsabakanın Hakemi Yediğimiz bir gol öncesinde alakasız bir pozisyonda verdiği faul kararının ardından kalemizde golü gördük. Bir diğer gol öncesinde 2 metrelik ofsaytı kaçıran hakemler nedeni ile mağduriyet yaşadık. Öte yandan maç esnasında verilmeyen penaltı kararları da işin hatalar bakımından tuzu biberi oldu. Hakemin rakip takımdan tüm futbolculara ismi ile hitap etmesi de bize çok enteresan geldi. Yazık… Çok zor şartlarda liglere katılıyoruz ve daha ikinci hafta gelmeden hakem hataları nedeni ile bıktık usandık” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Tokatköyspor, uğru Korkmaz