Tokatköy'de köpeğe baltayla işkence eden cani gözaltına alındı

  • 0
  • 12967
Tokatköy'de köpeğe baltayla işkence eden cani gözaltına alındı

Beykoz Tokatköy'de kendisine ait olan köpeğe baltayla işkence ettiği iddia edilen M.E.B. emniyet görevlilerince gözaltına alındı.

Öğle saatlerinde elinde balta olan bir kişi, evinin önünde bulunan ve kendisine ait olduğu öğrenilen köpeğe işkence etmeye başladı.

Köpeğin acı içindeki seslerin duyulması sonrası cama çıkan bir vatandaş, komşusunun köpeğe işkence ettiği anları cep telefonu kamerası ile kaydetti.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Sosyal medya hesaplarında 'çok acil köpeğe işkence ve şiddet' başlığıyla çok sayıda paylaşılan video üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlileri çalışma başlatmıştır" ifadelerini kullandı.

Açıklamada, "Paylaşılan görüntü içeriğinde bir erkek şahsın sokakta bulunan köpeğe elindeki kürek ile vurarak eziyet ettiği belirlenmiş, şüpheli şahıs M.E.B. Beykoz ilçesi Tokatköy Mahallesi'nde bulunan ikametinde yakalanarak muhafaza altına alınmıştır. Ayrıca şüpheli şahsın ikametinde bulunan 4 adet köpek, Veterinerlik Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince barınağa teslim edilmiştir." denildi.

Şüpheli M.E.B. hakkında 5199 sayılı hayvanları koruma kanununa muhalefetten işlem yapıldı.

Haber Merkezi

Kavacık’ta hedef Beykoz’a 3 puanla dönmek
Önceki Kavacık’ta hedef Beykoz’a 3 puanla dönmek
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz