Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti

  • 0
  • 10549
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti
Tokat'ta Beykoz rüzgarı esti

15 Temmuz konferansına katılmak üzere Tokat'a giden Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, bir dizi temaslarda bulundu.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Konferans Salonu'nda düzenlenen 15 Temmuz temalı konferansa konuşmacı olarak katılan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Muharrem Kaşıtoğlu, yine 15 Temmuz Gazisi Mustafa Öksüz ile birlikte Tokat'ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Tokatlı gençlerden yoğun ilgi!

AK Parti Tokat İl Gençlik Kolları'nın Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde düzenlediği konferansta Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu, "Yüreğim her yumuşamaya başladığında aklıma bizden nefret edercesine gözlerimizin içine bakarak ateş eden o hainler geliyor. Her zaman bu aklıma geliyor, hiçbir zaman da unutmayacağım" sözleriyle salondaki bini aşkın izleyiciden büyük alkış almıştı.

Kaşıtoğlu, Tokat'ta bir dizi ziyaretlerde bulundu

Konferans sonrası gençlerle yakından ilgilenen Gazi Kaşıtoğlu, fotoğraf çektirmek isteyenlerin taleplerini de geri çevirmedi. Tokat ziyaretinin ikinci gününde Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin'i makamında ziyaret etti. Tokat bölgesiyle ilgili fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Kaşıtoğlu, Rektör Şahin'e "60'lar hikaye, 70'ler terane, 80'ler şahane" isimli kitabını imzaladı ve Beykoz Belediyesi tarafından yaptırılan 'Darbecilere ilk darbeyi FSM Köprüsü'nde Beykozlular vurdu' yazılı tişörtü hediye etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve 15 Temmuz Gazisi Mustafa Öksüz'ün bir sonraki durağı ise AK Parti Tokat İl Başkanlığı oldu.

İl Başkanı Metin Polat'ı makamında ziyaret eden Kaşıtoğlu, 15 Temmuz gecesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Beykozluların verdiği mücadeleyi aktardı. Yaklaşık bir saat süren ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın darbe gecesi gösterdiği liderlik tartışılan konular arasında yer alırken, milletin demokrasiye olan hassaslığının altı çizildi.

Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve Gazi Mustafa Öksüz'e, Tokat İl Başkanlığı'nı ziyaretinde İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk'te eşlik etti.

"Türkiye'nin her yerinde 15 Temmuz'u anlatırız"

Ziyaretlerin ardından Dost Beykoz'a açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, "15 Temmuz'u her zaman anlatmak isteriz" şeklinde konuştu.

"Darbe girişimi olduğu sırada teşkilatlarımız ve Türk milleti büyük bir destan yazmış daha sonrasında ise yaklaşık bir ay sokakları boş bırakmadı. Burada en büyük feraset Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'a aittir. Onun "ben millet başka güç tanımadım" ve "en kısa sürede milletimle buluşacağım" diyerek bir kaç saat sonra Havaalanında vatandaşlarımızla bir araya gelmesi bizlere daha da güç verdi. Ben her gün o gece yaşadıklarımızı düşünüyorum. Eşimi ve çocuklarımı geride bıraktıklarımı düşünmeden verdiğimiz mücadelenin tek bir açıklaması var. Allah'ın yardımı bizlere o gece direnmeyi nasip etti. Türkiye'nin her yerinde 15 Temmuz'da yapılmak istenen kuşatmayı anlatmaya hazırız. Gençlere 15 Temmuz'u iyi anlatabilirsek gelecekte bir o kadar daha iyi anlayacaklardır"

Haber Merkezi
WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

AK Parti Beykoz’da muhtarlarla kahvaltı yaptı
Önceki AK Parti Beykoz’da muhtarlarla kahvaltı yaptı
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz