Yaşam

TOFD ve Halkbank, Beykoz'da el ele verdi

TOFD ve Halkbank, Beykoz'da el ele verdi
04.06.2016 15:08
| | |
6319

Foto galeri

Halkbank Beykoz Şube Müdiresi Gönül Dumansızoğlu, TOFD Beykoz Şubesi'nde Ramazan öncesi bir kahvaltı verdi.

Küçük ve orta büyüklükteki sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla 1933 yılında kurulan ve bir devlet bankası olan Halkbank'ın Beykoz Şubesi, TOFD'nin Beykoz Şubesi'nde kahvaltılı bir toplantı düzenledi. Halkbank Beykoz Şube Müdiresi Gönül Dumansızoğlu tarafından verilen kahvaltıya, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eşleriyle birlikte geldi. Oldukça neşeli geçen kahvaltı programının sonunda ise Halkbank ve TOFD yetkilileri, gelecekte ilçede farklı projelerde bir araya gelebilmek için bir fikir alışverişi yaptı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD)'nin Beykoz Şubesi'nde arka bahçede gerçekleştirilen kahvaltıya Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve eşi Fatma Katırcı Hanımefendi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek Hanımefendi, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu, Beykoz Halk Eğitim Müdürü Mustafa Mamur, Beykoz İlçe Sağlık Müdiresi Çiğdem Gökçe, Beykoz İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Kavacık FSM Hastanesi Halkla İlişkiler Müdiresi Elif Hantal, AK Parti İlçe eski Başkanı Adem Sefer, Beykoz Toplum Destekli Polis Selçuk Küçük, İşadamı Zeki Paşalı ve eşi Gülay Paşalı, TOFD sevdalısı aileler Figen-İlyas Yılmaz çifti ve Ayşegül-Taner Mert çifti, İlçe Milli Eğitim Şube Müdiresi Necla Çağlayan, Nevin Çalışkan, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Recai Çelik katıldı. TOFD Başkanı Saniye Efe'nin evsahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltıya ayrıca TOFD Kurucularından Özkan Özdemir, Dost Beykoz Yazarları Nuray Ak ile Nimet Er ve Tenisçi Ebru Bulgurcu da katıldı.

'TOFD'liler Halkbank heyetiyle bir araya geldi'

Kahvaltı sırasında konuşma yapan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçedeki çalışmalarını yakından takip ettikleri TOFD'nin emek verenlerini kutladı. Kahvaltı sırasında yan yana oturan Beykoz Kaymakamı'nın eşi Fatma Katırcı Hanımefendi ile Beykoz Belediye Başkanı'nın eşi Ayşe Çelikbilek Hanımefendi, bir süre sohbet etti. Protokol üyelerinin ayrılmasının ardından ise Halkbank yetkilileri, Beykoz Şube Müdiresi Gönül Dumansıoğlu öncülüğünde TOFD'liler ile bir araya gelerek, önümüzdeki haftalar için ortak projede yer almak konusunda fikir birliği etti. Bu sırada FSM Halkla İlişkiler Müdiresi Elif Hantal'ın ve Dost Beykoz Yazarlarından Nimet Er'in de takip ettiği toplantıda, anılar ve hatıralar da dile geldi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Halkbank, TOFD, Gönül Dumansızoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"