TOFD Beykoz Kermesine Büyük İlgi

  • 0
  • 6944
TOFD Beykoz Kermesine Büyük İlgi
TOFD Beykoz Kermesine Büyük İlgi

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi, Mayıs ayı başında yağan yağmur nedeniyle ertelediği kermesi 24 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Beykoz Çayırı'nda kendine ayrılan yerde pazar kuran TOFD'liler Beykoz Halkı'nın yoğun ilgisiyle karşılaştılar. Şube Başkanı Saniye Efeise bir an yerinde durmayarak, tezgâhtan tezgâha koşup, eksiklikleri gidermeye ve üyelerine destek olmaya çalıştı. Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan'ın da öğle saatlerinde kermesi ziyaret ettiğini ve alışveriş yaptığını dile getiren Saniye Efe1 günlük kermese yönelik ilgiden dolayı Beykozlular ile emekçi TOFD üyeleri ve ailelerine teşekkür etti.

Beykoz Çayırı'nda gerçekleştirilen kermeste, TOFD üyeleri, tekerlekli sandalyeleriyle tezgâh arkasına geçerek satış yaptı. Mutfak eşyasından giysiye, aksesuardan ev gereçlerine kadar pek çok kalem ürünün satıldığı günde, birbirinden lezzetli ev yemekleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Peynirli, patatesli ve mantarlı olmak üzere 3 farklı çeşitte yapılan gözlemeler ise sadece 1 buçuk liradan satıldı. Beykozlular, lezzetli gözlemelerden tadabilmek için yoğun ilgiden dolayı bir süre sıra beklemek zorunda kaldılar. 

Haber Merkezi

Canfeda Hatun Camii can buluyor
Önceki Canfeda Hatun Camii can buluyor
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz