TODEM’de bayram hedefi 500 çocuk…

  • 2014.08.16 00:00
  • Güncelleme: 14.08.2012 00:11
  • Okunma: 24754 kez
  • Yorum: 0
Mübarek Ramazan Bayramı öncesi beş yüz çocuğu giydirmeyi hedef edinen Toplumsal Destek Merkezi Tokatköy’de bulunan merkezinde 100 çocuğa bayramlık kıyafet dağıttı.
TODEM’de bayram hedefi 500 çocuk…

Bayramdan önce bayram sevincini yaşayan çocuklar, TODEM’in çalışmalarına son derece ön ayak olan Yücel Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbik’e teşekkür etti.

Bayram boyunca beş yüz çocuğu giydirmeyi hedef edinen TODEM, Kadir Gecesi öncesi ihtiyaç sahibi 100 çocuğa bayramlık kıyafet dağıttı. Kıyafet dağıtım programına; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Toplumsal Destek Merkezi (TODEM)’in çalışmalarına destek veren Ayşe Çelikbilek’in yanı sıra, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Nevin Çalışkan, Hanefi Dilmaç, Yüksel Baki ve Metin Torun ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen katıldı.

TODEM’in Tokatköy’de ki mağazasını dolaşan çocuklar kendilerine uygun ve beğendikleri kıyafetleri seçerken, uygun kiyafet bulunmayan çocuklar için sipariş geçildi.

Günün anlamına uygun kısa bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,“Bugün çocuklarımıza bayram sevincini yaşatmak adına buradayız. Açtığımız hizmet kapılarından biri olan TODEM’in ilk çalışmasıdır. Hayırseverlerin yardımları ile ihtiyaç sahiplerini sevindiriyoruz. Bu anlamda ne kadar Beykozlunun yanında yer alabilirsek bizde o kadar memnun olacağız. Hayırlı ve neşeli bir bayram geçirmenizi diliyorum”ifadelerini kullandı.

TODEM’in sosyal desteklerinden yararlanan Nimet Bilir ve kerem Bektaş isimli vatandaşlar, yapılan yardımlardan son derece memnunuz. Bayram sevincini yaşatan Başkanımızdan ve belediyeden Allah razı olsun” ifadeleriyle memnuniyetlerini ifade ettiler.

Vatandaşlar okulların açılması sırasında da Belediyeden aynı desteği beklediklerini söylediler.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz