Tırlar Beykoz’dan Cumartesi günü yola çıkıyor

  • 20.01.2022 11:41
  • Güncelleme: 20.01.2022 11:54
  • Okunma: 12099 kez
  • Yorum: 0
İHH Beykoz Temsilciliğinin uzun süredir hazırlıkları devam eden yardım kampanyası kapsamında sağlanan yardımlar yola çıkıyor.
Tırlar Beykoz’dan Cumartesi günü yola çıkıyor

İHH Beykoz Temsilciliğinin öncülüğünde, hayırseverlerin desteğiyle hazırlanan, "Kış Kapıda Yalnız Bırakma" başlıklı yardım kampanyası kapsamında hazırlanan iyilik yüklü TIR'lar Suriyeli mazlumlara ulaştırılmak üzere uğurlanacak.

Beykoz Belediyesi önünde 22 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 14.00’da yapılacak uğurlama programına Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve diğer siyasi partilerin ilçe başkanlarının yanı sıra mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşların katılması bekleniyor.

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, Beykoz Belediyesi önünden 3 tır kaldıracaklarını, toplamda 10 tır olan yardım kampanyası kapsamında diğer tırların Hatay’ın Reyhanlı ilçesinden gideceğini belirtti. Un, kömür gibi ihtiyaçları nakliye maliyeti düşük olması için Hatay’dan temin ettiklerini ve oradan bölgeye gönderileceğini kaydeden Ekrem Tuncer, bu kampanya süresince fedakarlıkları nedeniyle İHH Beykoz Yönetim Kurulu üyelerine, hayırsever Beykoz halkına müteşekkir olduklarını, ayrıca teşekkür ettiklerini söyledi.

Beykoz’un sosyal dayanışma ruhunu tüm dünyaya göstermek istediklerini de sözlerine ekleyen Ekrem Tuncer, İHH olarak, başta Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın olmak üzere Beykoz’un tüm değerlerini uğurlama programına davet ettiklerini, siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar ve stk temsilcilerinin de katılımıyla güzel bir uğurlama programı yapacaklarını belirtti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: