TFF Başkan Vekili Beykoz'da incelemelerde bulundu

  • 06.10.2020 09:45
  • Güncelleme: 06.10.2020 09:48
  • Okunma: 2743 kez
  • Yorum: 0
TFF Başkan Vekili Ali Düşmez Riva'da katıldığı toplantının ardından Beykoz'da Gümüşsuyuspor ve Kavacıkspor Kulüplerini ziyaret etti.
TFF Başkan Vekili Beykoz'da incelemelerde bulundu

Ali Düşmez ilk olarak Gümüşsuyu Spor Kulübünü ziyaret etti. Burada Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş ve Yönetim Kurulu üyelerinden Emre Yaşar tarafından konuk edilen Ali Düşmez'e, faaliyetlerle ilgili bilgi verildi.

Düşmez, "Gerçekten de çok güzel bir çalışma gerçekleştirilmiş, soyunma odaları ile idari bölümler ve toplantı odası ile temiz, sağlıklı ve kullanışlı bir ortam ortaya çıkmış. Spora, sporcuya ve bölge insanına bu anlamda yatırım yapan herkes baştaçımızdır. Bu anlamda başta Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş olmak üzere, tüm emek sarf edenleri kutluyorum. Bir spor adamı olarak teşekkür ediyorum " diye konuştu.

Ali Düşmez, devam etmekte olan Beykoz Kulüpler Birliği Geleneksel Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Turnuvası kapsamında saha kenarındaki tellere asılan Kelle İbrahim'in fotoğrafını görünce duygulandı. Merhumun ruhuna Fatiha okuyan Düşmez, "Böylesine bir efsanene ile özdeşleşmiş bir kulüpte vakti zamanında futbol oynamış olmaktan dolayı her zaman gurur duydum, Mekanı Cennet, Ruhu Şad olsun" dedi.

Rotasını Kavacık'a yönelten Ali Düşmez, 2020-21 Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde oynamaya hak kazanan Kavacıkspor'a "hayırlı olsun" dileğinde bulundu.

Yeşil - Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Bedri Güntay'ın şehir dışında olması nedeniyle, sahada antrenman yapan Kavacıkspor Genç Takım futbolcularının çalışmalarını takip eden Ali Düşmez'e burada da çeşitli bilgiler aktarıldı.

Liglerin ne zaman başlayacağı ile ilgili Bilim Kurulu'ndan çıkacak kararın etkili olacağı bilgisini veren Düşmez, "Bizler bu konuda Devletin ilgili bakanlıklarından, kurullarından gelecek karara, önerilere göre karar verip açıklayacağız. Benim kalbimden de aklımdan da geçen lig maçlarının oynanması. Ancak ortada hala da yüksek seyirlerde seyreden bir Pandemi Süreci de var. Bizler de herkes gibi bu süreci yakından dikkatle takip etmekteyiz" şeklinde konuştu.

Ali Düşmez'in yaptığı ziyaretlere Mustafa Kaya ile Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir'de eşlik etti. Özdemir, "Değerli Başkanımızı Beykoz'da konuk etmekten dolayı mutlu olduk. Gerçekten de yararlı bir ziyaret oldu, bazı konular daha da açığa çıktı. Kulüp temsilcilerimiz de kendisine değişik konulardaki beklenti ve düşüncelerini aktarma fırsatı buldu." diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Ali Düşmez, Beykoz