Yaşam

Tekin Işık, ebediyete uğurlandı

Tekin Işık, ebediyete uğurlandı
02.10.2015 19:40
| | |
18443

Foto galeri Video galeri

Beykoz Belediyesi 2. Dönem Meclis Üyeleri'nden Tekin Işık, gözyaşlarıyla uğurlandı.

Beykoz Belediyesi 2. Dönem Meclis Üyeleri'nden Tekin Işık, gözyaşlarıyla uğurlandı.

Tedavi gördüğü Özel Pendik Bölge Hastanesi'nde yaşama gözlerini yuman Beykoz Belediyesi 2. Dönem DSP'li Meclis Üyesi Tekin Işık için bugün Paşabahçe Merkez Cami'nde bir cenaze töreni düzenlendi. Cuma ve Öğle Namazları'nın ardından kılınan Cenaze Namazı sonrası Mahmutşevketpaşa Mezarlığı'na defnedilen Tekin Işık'ı çok sayıda Beykozlu uğurladı. Tekin Işık'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Meclis üyesi arkadaşları, mahalle arkadaşları, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve sevenleri de cenazesinde yalnız kendisini yalnız bırakmadı.

Beykoz Belediyesi'nin 2. Dönem Meclis Üyeleri'nden Tekin Işık, ailesi ve sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Daha önce Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde anjiyo olan ancak kalp rahatsızlığı beyni etkileyince, sağ tarafına felç inen Tekin Işık, 15 gündür yoğun bakımdaydı. Henüz 59 yaşındayken hayata gözlerini yuman Işık için Beykozlular üzüntüyle gözyaşı döktü. Yaşadığı mahalle olan Gümüşsuyu'nda da çok sevilen Tekin Işık'ı uğurlamak için çok sayıda komşusu da cenaze törenine geldi. Aynı zamanda aslen Ardahanlı olan Işık için Ardahanlı hemşerileri de cenazede saf tuttu. İmam Muhammet Sallabaş’ın "Haklarınızı helâl ettiniz mi?" sorusuna cemaat hep bir ağızdan "Helal olsun" derken, namazın ardından merhum Tekin Işık'ın tabutu, omuzlar üzerinde yükseldi.

Eski Meclis üyesi Tekin Işık’ın cenaze törenine; CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, CHP Gurp Başkan Vekili Gülay Demirel, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk, Rafet Şişmanoğlu, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve çok sayıda CHP’linin yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Dost Beykoz olarak bizler de Tekin Işık'a Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Haber, Cenaze, Tekin Işık, Vefat, Defin, DSP

reklam
1 Yorum
ufuk çende05.10.2015 12:53:39

Dualarımız Birlikte Olsun Dileğimiz Tek Olsun Mekanı cennet Olsun Başımız Sağolsun.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"