Spor

Tek Rumeli TV'de Beykoz...

2015.01.10 00:00
| | |
4597

Beykoz Belediyespor yöneticileri ve Belediye Başkanı Çelikbileki TEK RUMELİ TV'de Mehmet Çelik'in sunduğu "Spor Penceresi" programına konuk oldu.

Amatör Spor Dallarının Türkiye'deki sesi soluğu konumunda olan Kanalın her Perşembe günü yayınlanan programına Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılarından Muharrem Kaşıtoğlu, Voleybol Takım Antrenörü Bektaş Durmaz, Hentbol Takımı Antrenörü AkınYenigün ve bir dönem Beykoz 1908 A.Ş. Takımında forma giyip Kaptanlık yapan  Teknik Direktör Fadıl Kurt canlı yayın konukları oldular. Beykoz Belediyespor Bayan Volebol ve Erkek Hentbol Takımlarının bazı sporcularının da iştirak ettiği programda Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile Beykoz Belediyespor Hentbol Takım Kaptanı Hentbol Milli Forma giyme rekortmeni Cengiz Hatırnaz'da telefon bağlantısı ile konuk oldular.

Beykoz Belediyespor Hentbol ve Voleybol Takımlarının başarısının ve geleceğe dönük düşüncelerin masaya yatırıldığı programda Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu her iki branşın anı sıra bünelerinde birçok spor dalının bulunduğunu söyleyip, “Son olarak Atletizm Şubemizi aktif hale getirip yapılandırma kararı aldık. Bu sebeple tecrübeli bir antrenör ile yola çıkacağız” diye konuştu.

Başkan Kaşıtoğlu şu anda yer aldıkları liglerde ilk arıı Lider olarak tamamlayan Hentbol ve Voleybol Takımlarının Beykoz’da bu spor dallarına olan ilgiyi da arttıracağın da söylerken, “Biz bu dallarda A Takımları oluştururken asıl amacımız ardından gelecekleri, bu sporu sevecek, ilgi göstereceklere kapılarımızı ardına kadar açmaktı. Nitekim altyapıda ciddi bir yapılanma süreci de başlamış ve devam etmekte. Her iki branşta da ilçe genelindeki okullarımızdan bünyemize dahil etmek amacı ile taramalar yapıldı. Beykoz Belediyespor iddia ediyorum ki bu dallarda Türkie’de bir marka kulüp haline gelecektir

Canlı Yayın programında Hentbol Takımı Antrenörü Akın Yenigün ile Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz kendi branşlarna ait açıklamalarda bulunurlarken, sezon sonunda çifte şampiyonluk ve bir üst lige çıkma düşüncesinde olduklarının mesajını verdiler.

Programa Telefon Bağlantısı ile katılan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise Hentbol ve Voleybol Takımları’nın müsabakalarını yakından takip ettiğini söylerken, “Ben bu sporcu kardeşlerim ile gurur duyuyorum. İnşallah sezon sonunda da şampiyonlukları Beykoz’a getirecekler. Kendilerine her türlü desteği sunmaa devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu arada Beykoz Belediyespor Baan Volebol Takımının alkışlanacak bir Sosyal Sorumluluk Projesi de gündeme gelirken Takımın Menajer-Oyuncusu Gözde R.Yorgun’un aile firması olan Marmara Kolonyaları tarafından gönderilen özel ürünlerin Çekmeköy Doğa Koleji Öğrencilerinin verdikleri katkı ile satışından elde edilecek rakamlar ile akülü tekerlekli sandalye alınıp ihtiyaç sahiplerine verilmesi projesi kamuoyuna aktarıldı. Bunun daha geniş kitleleri de içine alacak biçimde genişletilmesi düşünceside  hatırlatıldı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Tek Rumeli TV, Mehmet Çelik, Spor Penceresi, Yücel Çelikbilek, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"