Güncel

TEGV'in Gönüllüleri Boğaz'a açıldı

TEGV'in Gönüllüleri Boğaz'a açıldı
15.05.2016 20:09
| | |
4945

Beykoz'un en verimli STK'larından TEGV Beykoz Birimi ve TEGV Yeniköy Birimi'nin Gönüllüleri, sezonu bitirip denize koştu.

Yıl boyunca gerek Beykozlu öğrenciler gerekse velilerini eğitime tabi tutup, onlara eğlendirerek bilimi ve sanatı sunan TEGV'li Gönüllüler, tekne gezisi organizasyonunda bir araya geldi. TEGV Beykoz Birimi Sorumlusu Makbule İnaç ile TEGV Yeniköy Sorumlusu Merve Dinçer'in de katıldığı gezi sırasında, çalıştıkları dönem puanlarına göre Gönüllülere 'teşekkür plaketi' ve çeşitli hediyeler de verildi. Gece gündüz demeden Beykoz'un çocukları için çalışan, onların dertlerine ortak olup sevinçlerine katma değer sağlayan TEGV Gönüllüleri, sabah kahvaltısını da yaptıkları gezide gönlünce eğlendi. Beykoz'un yanı sıra Boğaz'a kıyısı olan diğer ilçelerin gezildiği ve görüldüğü programda TEGV'li Gönüllülerin sevgisi, denizsuyuna karışarak Karadeniz'e doğru ilerledi. TEGV'lileri Beykoz gezisine ise Dost Beykoz yolcu etti.

Beykoz'un en çalışkan ve üretken sivil toplum kuruluşlarından olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Ailesi, Beykoz Birimi'ndeki Gönüllüleri ile Boğaz Gezisi düzenledi. TEGV Beykoz Birimi'nin özkardeşi olan TEGV Yenköy Birimi'nin de katılım gösterdiği gezide, önce sabah kahvaltısı yenildi ve ardından Boğaz'ın güzellikleri resmedildi.

Telefonlarıyla Boğaz kıyılarını fotoğraflayan Gönüllüler, bu sırada derin bir sohbet içerisine de girdi. Yıl boyu Beykoz'un çocuklarını doğayla, bilimle ve sanatla buluşturan, onların hayal dünyalarını serbest bırakan TEGV'liler yorgunluklarını Marmara Denizi'nin üzerine bırakıverdi. Beykozlu çocukların velilerini de birbirinden önemli konularda uzman olmuş isimlerle bir araya getiren TEGV Ailesi, Boğaz'ı gönül rahatlığıyla izledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: TEGV, Boğaz, gezi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"