TED Koleji Spor Okulu Acarkent’te

  • Güncelleme: 01.03.2015 16:01
  • Okunma: 9704 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesinde spor okullarına bir yenisi daha eklendi. TED İstanbul Koleji Acarkent Kampüsünde faaliyetlerine başladı.
TED Koleji Spor Okulu Acarkent’te

“Geleceğin Yıldızları” Spor Okulu bir birinden değişik branş seçenekleri ile Türk Sporuna yeni yıldızlar yetiştirmeyi hedefliyor.

Okulun Futbol Branş Sorumlusu ise Beykoz 1908 A.Ş.Takımında Teknik Direktörlük yapmakta olan Uğur Sakaloğlu. Futbolculuk kariyerini noktaladıktan sonra antrenörlük yaşantısına başlayan Sakaloğlu aynı zamanda Ted İstanbul Koleji Eğitim kadrosunda da yer alan bir isimdi.

Ted İstanbul Koleji Kampüsü içinde yer alan dört dörtlük tesisimiz ile spor okullarımız ile faaliyete başladık. Ben futbol branşından sorumlu olacağım. Futbol eğitimlerimiz başladı. Futbola ait temel bilgileri sunmaya başladık. Yep yeni bir heyecan ile kolları sıvadık. İnanıyoruz ki futbol okulumuzdan birçok yetenekli ismi çıkaracağız. Bu Arada diğer branşlarda da gerçekten kaliteli, akademik kariyerli isimler ile yola çıktık. Türk sporuna yeni bir hava, yeni bir soluk getireceğimiz inancındayız” diye konuşan Sakaloğlu diğer çalışma arkadaşlarını da medyaya tanıttı;

MULTI SPORTS ACADEMY'DE VOLEYBOL VE FUTBOL İstanbul Beykoz’da 5-16 yaş grubu öğrenciler için Cumartesi-Pazar günleri düzenlenen Multi Sports Academy kontenjanları hızla doluyor. Voleybol ve futbol eğitmenleri öğrenci ve ailelerine farklı değerler sunuyor. Multi Sports Academy Voleybol Koçları 

• TECRÜBE İLE GELİŞİM SUNUYORUZ 

İsmail Şiviloğlu / Başantrenör Yakın Doğu Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezun oldu. Aktif sporculuğunda yurt içinde ve K.K.T.C.’ de birçok kulüpte spor yaptı ve başarılar elde etti. Futbol, Voleybol ve Bocce branşlarında antrenörlük eğitimi aldı. Halen, TED İstanbul Koleji Spor Kulübü Küçük, Yıldız ve Genç Bayan voleybol takımlarının antrenörlüğünü yürütüyor. 

• SPOR-İYİ EĞİTİM DENGESİNİ VURGULUYORUZ 

Didem Özperçin / Antrenör İ.Ü. Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü ve İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Yüksek Lisans mezunu ve aynı bölümde halen Doktora öğrencisi. 1997-2003 seneleri arasında Galatasaray Spor Kulübü Bayan Voleybol takımında çeşitli kategorilerde il ve Türkiye şampiyonalarında başarılar elde etti. İstanbul Üniversitesi Spor Külübü A Bayan Voleybol Takımında ve Üniversiteler 1. liginde oynadı. 2013 yazında Geleceğin Yıldızları Summer City Camp programında voleybol antrenörlüğü yaptı. 

• DİSİPLİN SUNUYORUZ 

Esra Kadiroğlu / Antrenör Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu. İlkokulda başlayan voleybol oyunculuğu üniversite yıllarında da devam etti. 2010 yılında Üniversiteler 1. Liginde oynadı. Üniversite sonrasında çeşitli kulüplerde voleybol antrenörlüğü yaptı. Halen, TED İstanbul Koleji Spor Kulübü’nde voleybol antrenörü olarak çalışıyor. Multi Sports Academy Futbol Koçları 

• DENEYİM VE PLANLI ÇALIŞMA SUNUYORUZ  

Uğur Sakaloğlu / Başantrenör Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Futbol ve badminton branşları üzerine antrenörlük eğitimi aldı. Aktif sporculuğu süresince birçok kulüpte futbol oynadı ve başarılar elde etti. T.F.F ve UEFA B antrenörlük belgesine sahip. Daha önce birçok kulüpte antrenörlük yapmış olup ve halen TED İstanbul Koleji Spor Kulübü’nde antrenörlük yapıyor. 

• ROLE-MODEL OLUP İLETİŞİME ODAKLANIYORUZ 

 Efe Eldek / Antrenörİlköğretim ve Lise eğitimini TED İstanbul Koleji’nde tamamladı. Bu dönemde birçok spor dalı ile ilgilendi. Sırasıyla Denizcilik İşletme Spor Kulübü, TED İstanbul Spor Kulübü, Çubuklu Spor Kulübü, Sarıyer Spor Külüpleri altyapılarında futbol oynadı, bu takımlar ile yurt dışında müsabakalara katıldı. Geleceğin Yıldızları Liderlik Akademisini tamamladı. Öğrenimini Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde sürdürüyor. 

Spor Servisi / Talip Ercan

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz