TED Koleji'nden Beykoz'a iki şampiyon atlet

  • Güncelleme: 10.01.2019 12:58
  • Okunma: 3139 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da bireysel sporlarda en başarılı dallardan biri olarak dikkatleri çeken atletizm de yüzleri güldüren başarılar geliyor.
TED Koleji'nden Beykoz'a iki şampiyon atlet

Ataköy’de gerçekleşen İstanbul U16 Yaş Salon Atletizm Şampiyonasında Beykoz'u temsil eden atletizm sporcuları başarılı bir performans çizdi.

Yarışmalar kapsamında İlçemizde spora önem veren eğitim kurumlarından olan Özel TED İstanbul Koleji Ortaokulu öğrencilerinden Melissa Çevikel, yüksek atlama müsabakalarında büyük bir çekişmenin ardından şampiyonluğa ulaşan isim oldu. Çevikel ile gelen İstanbul Şampiyonluğunun ardından bir başarı haberi de Gülle Atma dalında geldi.

Bu kategoride iddialı sporcular arasında yer alan Semira Özenli rakiplerini geride bırakarak İstanbul Şampiyonluğuna ulaştı. Şampiyonanın ardından Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük yaptığı açıklamada Şampiyon sporcuları ve onların yetişmesinde büyük emekleri olan Antrenörleri Miray Gür’e teşekkürlerini iletirken Beykoz İlçe Sporu adına yaşattıkları başarıların önemine dikkatleri çekerken bundan sonraki sporculuk hayatlarında başarılar diledi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: TED Koleji, Beykoz, Atletizm, Şampiyon