TED Koleji’nde voleybol şöleni vardı!

  • 0
  • 13009
TED Koleji’nde voleybol şöleni vardı!
TED Koleji’nde voleybol şöleni vardı!
TED Koleji’nde voleybol şöleni vardı!
TED Koleji’nde voleybol şöleni vardı!

Beykoz'da sportif faaliyetlerin merkezi olan okulların başında gelen TED Koleji'nin başarılı bir organizasyonda tam bir voleybol şöleni vardı.

Okulun Spor Kulübü’nün İstanbul Mahalli Voleybol Ligler’inde tüm yaş kategorilerine katılan başarılı takımları varken, bu kez okulda voleybol sporuna olan ilgiyi üst seviyelere taşıyacak bir etkinliğe imza atıldı.

İstanbul’un değişik noktalarında Eğitim Hizmeti veren Özel Eğitim Kurumları'ndan davet edilen takımların iştiraki ile yapılan ve geleneksel hale gelen 3.Mini Voleybol Turnuvası’nda müthiş bir heyecan yaşandı.

Hafta sonunda Acarkent içinde yer alan Okul Spor Salonu'nda gerçekleşen müsabakalara 8 okuldan toplam 120 sporcu katılım sağladı. Turnuvada birinciliği TED İstanbul Koleji Vakfı Ortaokulu Takımı elde ederken, ikinci Koç Ortaokulu Takımı ve de üçüncü Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu Takımı oldu. TED İstanbul Koleji tarafından turnuvaya ilişkin yapılan açıklamada şu bilgi notları yer aldı;

Öğrencilerin erken yaşta sporla tanışmaları ve yapılan aktiviteyi düzenli olarak sürdürmeleri, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini olumlu yönde geliştirmekte olduğundan yola çıkarak; spor yapan gençlerin sayısını arttırmak, okullar arası arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirmek amacı ile her yıl düzenlenen "Mini Voleybol Turnuvası"nın 3.sünü bu yıl 22 Mart 2014 tarihinde, TED İstanbul Koleji Vakfı Özel Öğretim Kurumları Spor Tesislerinde düzenlenmiştir. 5 ve 6. Sınıf öğrencileri için düzenlenen bu geleneksel etkinliğe, 8 okuldan toplam 120 sporcu katılmıştır. Takımlar bir birinden çekişmeli ve keyifli maçlar oynamışlardır.

Turnuvaya; TED İstanbul Koleji Vakfı Özel Ortaokulu, Koç Ortaokulu, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Ortaokulu, Özel Hisar Ortaokulu, Eyüboğlu Koleji, Özel Anakent Koleji, Anadoluhisarı Ortaokulu katılmışlardır.

Turnuvada dereceye giren takımların oyuncularının heyecanları büyüktü. Bu arada Salon tribünlerinde ise en az voleybolcu kızları kadar onları izleyen ailelerinin de heyecanı vardı. Kelimenin tam anlamı ile bir voleybol şöleni havasında geçen müsabakaların ardından başarılı olup ilk 3 sarıyı elde eden takımlara madalyaları takdim edildi.

Spor Servisi

Beykoz Tenis Spor Kulubü
Önceki Beykoz Tenis Spor Kulubü
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz