Spor

Ted Koleji’nde çifte galibiyet sevinci!

Ted Koleji’nde çifte galibiyet sevinci!
2014.08.08 00:00
| | |
7545

Beykoz İlçesini İstanbul Mahalli Voleybol Liglerinde temsil eden Ted İstanbul Koleji Voleybol Kız Takımları haftayı çifte galibiyet ile tamamladı.

Hafta içinde ilk sahne alan takım Genç Kızlar Voleybol Takım Kartal Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakada Fener Ataşehir karşısında salonda adeta bir voleybol ziyafeti sundu. Beykoz temsilcisi aldığı 3-0'lık galibiyeti hanesine yazdırıp, grubunda namağlup yoluna devam etti. Ted İstanbul Koleji Genç Kızları karşılaşmanın setlerini ise 25-10 / 25-10 ve 25-19'luk sayı üstünlüğü ile kazanmasını bildi.

Ted İstanbul Koleji Yıldız Kız takımının rakibi ise Altınyurt idi. Yıldız kızlarda ablalarına nazire yaparcasına salondan 3-0'lık galibiyet ile ayrıldı. Müsabakanın setlerini 25-10 / 25-14 ve 25-21 alan Beykoz temsilcisi grubunda 3. maçını da galibiyet ile tamamlamasını bildi.

Ted İstanbul Koleji Voleybol Takımı Antrenörü İsmail Şiviloğlu, Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada bu sezon iyi bir hava yakaladıklarını söylerken, "Hem Genç Kızlarda hem de Yıldız Kızlarda oynadığımız tüm maçlardan galip ayrılmasını bildik. Tabii ki bu galibiyetlerin ardından disiplinli ve ciddi antrenmanların payı var. Bu galibiyetler bizim hedef çıtamızı bir kademe daha yükseltmemize neden oldu. Oyuncularımla gurur duyuyor ve tebriklerimi iletiyorum" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ted Koleji, Voleybol

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"