TED İstanbul Koleji şampiyon gibi

  • 0
  • 8377

İstanbul 2. Amatör Lig 16. Grubunun Lideri TED İstanbul Koleji, Girne Gençlik ile deplasmanda karşı karşıya geldi.

Maçta baştan  sona üstün bir görüntü çizen Beykoz ekibi, almış olduğu 8-0’lık galibiyetin ardından şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmış oldu…

Uğur Sakaloğlu, Şamil Kuş ikilisinin çalıştırdığı başarılı kadro;  Kalede Yağızcan Görgülü, Gökhan Suülker, Yusuf Aydın, Ercan Armağan, Eymen Avcı, Mehmet Aydın, Burak, Ali Özgül, Ekimcan Karakuş ve Fırat Örs’ten oluştu.

Yedek Sıralarında başlayan isimler ise Ege, Sinan, Yağız, Yiğit, Mert ve Efe oldu.

TED İstanbul Koleji’ni farklı galibiyete taşıyan gollerin üçü Ekimcan Karakuş’tan, 2 tanesi Fırat Örs’ten ve birer tanesi ise Ali Özgül, Eymen Avcı ve Yağız Temizkanoğlu’ndan geldi.

Hafta sonunda oynanan karşılaşmaların ardından Lider TED İstanbul Koleji, puanını 39’a çıkarırken, Balkan Yeşilbağlarspor’u 1-0 mağlup eden Atlasspor 29 puanla ikinci sıraya yerleşti. Aynı puandaki Balkan Yeşilbağlarspor ise 3. sıraya geriledi.

Haftayı galibiyetle kapatan Beykoz Elmalıspor puanını 28’e çıkarıp Girne Gençlik ile puanları eşitledi. Grupta hafta içi maçlarında Çarşamba Günü Paşabahçe Stadında Atlasspor’u konuk edecek olan TED İstanbul Koleji SK bu maçı galibiyetle kapatması halinde bitime 3 maç kala şampiyonluğunu ilan etmiş olacak.

Spor Servisi

Çubukluspor U19 galibiyetle veda etti
Önceki Çubukluspor U19 galibiyetle veda etti
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi