TED İstanbul Koleji önemli bir virajı döndü

  • 0
  • 7319

İstanbul 2. Amatör Ligdeki Beykoz temsilcilerinden TED İstanbul Koleji, Balkan Yeşilbağlarspor maçından alınan 4-1'lik galibiyetle ayrıldı.

2. Amatör Lig 16. Grubunda bu maç öncesinde 24 puanla lider durumda olan TED İstanbul Koleji,  ikinci sıradan kendisini 20 puanla takip eden Balkan Yeşilbağlarspor’u deplasmanda yenerek iyiden iyiye rahatladı.

2017-18 Sezonunda ilk hafta müsabakası kapsamında Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı'nda oynanan ilk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyet ile ayrılan Beykoz ekibi ikinci maçta üstün bir performansı sahaya yansıtarak müsabakadan 4-1’lik galibiyet ile ayrıldı.

Uğur Sakaloğlu, Şamil Kuş ikilisinin çalıştırdığı Kırmızı-Beyaz-Lacivertli ekip müsabakaya; Kalede Yağıczan Görgülü, Eymen Avcı, Ercan Armağan (Yiğit Temizkanoğlu), Yusuf, Gökhan Demirci, Mehmet Aydın (Efe), Talha Özdemir, Selçuk Kurt, Ekim Can Karakuş, Ali Özgül (Furkan) ve Burak’tan oluşan bir kadro ile çıktı. Yedek sıralarında oturup bu maçta görev almayan isimler ise Yasin, Ege, Sinan Hakalmaz, Mert Temizkanoğlu oldu.

TED İstanbul Koleji'ni bu önemli maçta galibiyete taşıyan gollerin üçü maçın da yıldızı olan başarılı forvet Ekim Can Karakuş’tan gelirken, diğer golde ise Selçuk Kurt’un imzası vardı.

Bu sonuçla TED İstanbul Koleji, yer aldığı 2. Amatör Lig 16. Grubunda 27 puan ile liderliğini devam ettirirken, Balkan Yeşilbağlarspor takımı ise 20 puanda kaldı.

Spor Servisi

Göllüspor bir puana razı oldu
Önceki Göllüspor bir puana razı oldu
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi