TED İstanbul Koleji'nde imzalar peş peşe geldi

  • Güncelleme: 31.07.2018 22:31
  • Okunma: 5377 kez
  • Yorum: 0
Beykoz ekiplerinden TED İstanbul Koleji Spor Kulübü Futbol Takımında 2018-2019 Sezonu öncesinde anlaşma haberleri peş peşe geldi.
TED İstanbul Koleji'nde imzalar peş peşe geldi

Kırmızı-Beyaz-Lacivert renklere sahip Beykoz ekibinin Acarkent’te bulunan kulüp merkezinde gerçekleşen imza töreninde Kulüp Başkanı Sadi Arıbaş ve Başkan Yardımcısı Atıf Tezertem ile masaya oturan futbolcular mutlu son ile ayrılınca iç ve dış transferde önemli isimler kadroya dahil edilmiş oldu.

TED İstanbul Koleji Spor Kulübü Başkanı Sadi Arıbaş, yaptığı açıklamada, "Bu sezon da Uğur Sakaloğlu-Şamil Kuş ikilisi ile devam edeceğiz. Geçen sezon ilk kez A Takım düzeyinde mücadeleye çıktığımız takımımızı şampiyon yapan antrenörlerimizi kesinlikle bırakma niyetinde değiliz. Hocalarımız ile anlaştıktan sonra başta iç transferlerimiz olmak üzere dış transferde önemli isimleri kadroya dahil ettik. İyi başarı getirecek bir kadronun oluştuğu düşüncesindeyim. Beykoz ilçemizin tüm takımlarına yeni sezonda başarılar diliyoruz. Fair-Play ruhunun hakim olduğu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz" şeklinde konuştu.

TED İstanbul Koleji SK Takımında yapılan görüşmelerin ardından iç transferde Kaptan Gökhan Suülker, Burak Öğütücü, Selçuk Kurt, Ali Özgül, Fırat Örs, Ercan Armağan, Eymen Avcı, Yusuf Aydın, Mehmet Aydın, Yağız Temizkanoğlu, Mert Yemizkanoğlu, Yiğit Temizkanoğlu, Sinan Hakalmaz ile yeniden anlaşma sağlayan Beykoz ekibi dış transferde ise Erdem Yılmaz, Tayfun Çakar, Fırat Önder ve Savaş Şener’i kadrosuna dahil etti.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz