TDBB'nin Kasım toplantısı Beykoz'da yapıldı

  • 18.11.2020 18:01
  • Güncelleme: 18.11.2020 18:06
  • Okunma: 4955 kez
  • Yorum: 0
Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin Kasım ayı yürütme kurulu toplantısı Beykoz’da yapıldı.
TDBB'nin Kasım toplantısı Beykoz'da yapıldı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beykoz'da gerçekleştirilen toplantıda birçok kültürel organizasyona ev sahipliği yaptıklarını söyledi.

Altay, "Pandemi nedeniyle ilişkilerin yavaşladığı bir dönemde şu anda Türk Birliği olarak faaliyetlerimizde kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz" dedi.

Beykoz’da yapılan toplantıya Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ile TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, toplantıya katılan bütün belediye başkanlarına teşekkür etti.

Toplantı öncesi konuşma yapan Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Kırgızistan’dan bir heyetimiz şu anda İstanbul’da. Yarın Sakarya’da bir kardeş şiir protokolü imzalayacaklar. Türk dünyasında nerede bir faaliyet varsa Türk Dünyası Belediyeleri Birliği olarak orada bu çalışmaları yürütüyoruz. Yürütme kurulumuzdaki arkadaşlarıma desteklerinden dolayı ben teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, TDBB, Toplantı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz