TBMM eski Başkanından Beykoz’a ziyaret

  • 0
  • 6001
TBMM eski Başkanından Beykoz’a ziyaret
TBMM eski Başkanından Beykoz’a ziyaret
TBMM eski Başkanından Beykoz’a ziyaret
TBMM eski Başkanından Beykoz’a ziyaret

TBMM eski Başkanı Koksal Toptan Beykoz Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Toptan, hastane Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu ve Başhekim Yardımcıları Numan Gündüz, Aybala Toptan ve diğer yöneticiler tarafından karşılandı.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimlik makamında Süleyman Erdoğdu’dan bilgi alan Koksal Toptan, Beykoz’un eski yapılanmasını bildiğini ifade ederek, Şişe Cam Fabrikası ve Tekel Fabrikası’nın durumunu sordu.

Beykoz Devlet Hastanesi’nin tarihsel durumuyla ilgili Toptan’a bilgi veren Başhekim Erdoğdu, Beykoz’un önceden bir işçi kenti olduğunu ve o nedenle 1960 yılında Beykoz Devlet Hastanesi’nin açıldığını söyledi.

Beykoz’da yapılması planlanan yeni hastane ile ilgili de Toptan’a bilgi veren Erdoğdu, mevcut hastanenin deniz manzaralı olduğu için sağlık turizmine hizmet veren bir hastaneye dönüştürüleceğini, yabancı dil bilen doktorların çalışacağını dile getirdi.

Pandemi döneminde şehir Hastanelerinin krizi çözdüğüne değinen Başhekim Erdoğdu, hastanelerin artık iki kişilik odaları olduğunu ve banyolu tuvaletli televizyon ve telefon olan hatta refakatçinin yatabileceği çekyatların bulunduğunu belirtti.

TBMM eski Başkanı Koksal Toptan’da, sağlıkta büyük yatırımların olduğunu, şehir hastanelerinin büyük katkı sağladığını söyledi.

Toptan, Başhekim Erdoğdu’nun odasında Başhekim Yardımcıları Numan Gündüz, Aybala Toptan ve Ömer Muharrem Yağcıoğlu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Aydan Dündar ve müdür yardımcıları Mehmet Özgül, Fahri Aziret ve İhsan Kılıç ile de bir süre sohbet etti.

TBMM eski Başkanı Koksal Toptan daha sonra aile fertlerinden olan Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Aybala Toptan ile Tepeüstü ek Hizmet Birimdeki odasında bir süre görüştü.

Haber Merkezi 

Yeniden Refah'tan Beykoz'da tanışma ziyaretleri
Önceki Yeniden Refah'tan Beykoz'da tanışma ziyaretleri
İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek
Sonraki İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz