TBMM Başkanının oğlu Beykoz'da dünya evine girdi

  • 0
  • 10771
TBMM Başkanının oğlu Beykoz'da dünya evine girdi
TBMM Başkanının oğlu Beykoz'da dünya evine girdi
TBMM Başkanının oğlu Beykoz'da dünya evine girdi
TBMM Başkanının oğlu Beykoz'da dünya evine girdi

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un oğlu Mehmet Selahaddin Şentop Beykoz Mecidiye Kasrı'nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Beykoz devlet erkanının da katıldığı bir düğüne ev sahipliği yaptı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop'un oğlunun düğünü için üst düzey güvenlik önlemleri alındı.

Beykoz Mecidiye Kasrı'na çıkan çevre yolların hepsi tamamen kapatılırken, havadan ve denizden de güvenlik güçleri koruma kalkanı oluşturdu.

Kısıtlı sayıda davetlinin katıldığı Ayşegül Akbulut ile Mehmet Selahaddin Şentop çiftinin nikah törenine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı Hakan Fidan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Aslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Sahiba Gafarova,

Pakistan Senato Başkanı Muhammad Sadıq Sanjrani, KKTC Meclis Başkanı Zorlu Töre, Makedonya Alternativa Partisi Genel Başkanı Afrim Gashi ve Makedonya eski Devlet Bakanı Furkan Çako, Karadağ Müftüsü Rifat Feyzic, Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif ve Sadık Ahmet'in kurduğu DEP Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, milletvekilleri, çok sayıda üst düzey bürokrat, siyasetçi ve aile dostu katıldı.

Mehmet Selahaddin Şentop ile Ayşegül Akbulut'un evliliklerinin ilk adımı, Denizli'de ailelerin ve yakınlarının katıldığı düğün töreniyle atılmıştı.

Nikah töreninin ardından davetlilere konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, katılan herkese mutlu günlerinde yanlarında oldukları için teşekkür ederek, dünya evine giren Ayşegül-Mustafa Selahaddin Şentop çiftine de mutluluklar diledi.

Nikah töreni basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Haber Merkezi

Beykozlu şehit gözyaşlarıyla memleketine uğurlandı
Önceki Beykozlu şehit gözyaşlarıyla memleketine uğurlandı
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz