Ekonomi

Tat-Ma'dan Geçme!.. Acarkent’te

Tat-Ma'dan Geçme!.. Acarkent’te
2014.09.06 00:00
| | |
6213

Eski güzellik kraliçesi Özge Olgar, Beykoz Acarkent'te işkadını oldu.

Acarkent 9. Cadde'de dillere destan bir açılış gerçekleştirildi. Dost Beykoz olarak destek verdiğimiz eski güzellik kraliçesi Özge Olgar,Ma Jolie adıyla şirin bir işletmeyiBeykozluların beğenisine sundu. Ekranların tanıdık yüzlerinden sunucu Özlem Yıldız'ın da hazır bulunduğu açılışta, dostları Özge Olgar'ı yalnız bırakmadı.

Doğal, taze pastalarçikolatalarmakaronlar ve farklı pastacılık ürünlerinin satışa sunulduğu Ma Jolie,  ilk mağazasını Acarkent’te açtı. Ma Jolie, Fransız tarzı konsepti ileBeykozluları tatlı bir molaya davet ediyor. Acarkent’in modern  havasına karşın retro dizaynı, nostaljik yer karoları ile eski zaman Fransız kafe stilinden esinlenilen Ma Jolie’de ister lezzetli bir pasta, istenirse de özel bir tatlı ile uzun ya da kısa soluklu bir mola verilebiliyor.

Tüm Ma Jolie ürünlerinde 1850 yılından beri çikolata üreten dünyanın ilk ve en büyük çikolata markalarından Callebaut Belgain Chocolate kullanılırken çikolatalar, pastalar sofistike bir ortamda farklı çay ve kahve çeşitleriyle ikram ediliyor. Catering hizmeti de verenMa Jolie, lezzet ve görsellikte yüksek standartlarından ödün vermezken erişilebilir fiyatlarıyla özel sipariş pastalarda da tercih edilir bir adres olmaya çalışıyor.

Ma Jolie'ye şu adresten ulaşılabiliyor:

Acarkent 9. Cadde C-2 – Beykoz

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Acarkent, Ma Jolie, Özge Olgar, Özlem Yıldız, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"