Son Dakika

Taşdemir: "Cumhurbaşkanı, MHP'yi işaret etti"

  • 0
  • 9803
Taşdemir: "Cumhurbaşkanı, MHP'yi işaret etti"
Taşdemir: "Cumhurbaşkanı, MHP'yi işaret etti"
Taşdemir: "Cumhurbaşkanı, MHP'yi işaret etti"
Taşdemir: "Cumhurbaşkanı, MHP'yi işaret etti"
Taşdemir: "Cumhurbaşkanı, MHP'yi işaret etti"

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nın Bayramlaşmasında, İstanbul Milletvekili Adayı Leman Süheyla Soylu da vardı.MHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nın Bayramlaşmasında, İstanbul Milletvekili Adayı Leman Süheyla Soylu da vardı.

Bayramın 3. gününde İlçe Teşkilatı'yla bayramlaşan MHP Beykoz İlçe Başkanı Başkan Akif Taşdemir, önemli açıklamalar yaptı. MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Leman Süheyla Soylu'yla birlikte Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan Akif Taşdemir, şehitlere rahmet ve ailelerine başsağlığı diledi. 1 Kasım Genel Seçimleri'ne dair soruları da yanıtlayan MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Hangi partiden olursa olsun 550 milli ve yerli Milletvekili istiyorum" sözlerine atıfta bulunarak, Erdoğan'ın konuşmasında MHP'yi işaret ettiğini kaydetti. MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, "Zaten 'milli' olunca 'Milliyetçi Hareket Partili' oluyor. CHP'de ve AKP'de milli; daha doğrusu milliyetçi olmayan milletvekili sayısı ise çok fazla..." şeklinde konuştu.

Beykoz Merkez'de bulunan MHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya gelen İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Dost Beykoz aracılığıyla Beykozlu vatandaşların da bayramlarını kutladı. Bayramlaşma sırasında Başkanlığa eşiyle birlikte ziyarete gelen MHP İstanbul 1. Bölge 16. sıra Milletvekili Adayı Leman Süheyla Soylu da duygu ve düşüncelerini yine Dost Beykoz'la paylaştı.

MHP Milletvekili Adayı Leman Soylu: “Şehitlerimizin mekânları cennet olsun…”

Emekli Emniyet Müdürü olduğunu söyleyen Milletvekili Adayı Leman Süheyla Soylu, aslen Eskişehirli olduğunu ancak Çanakkale Ezine doğumlu olduğunu anlattı. Daha önce 1996-2003 yılları arasında Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ve çeşitli kademelerde görev aldığını da hatırlatan MHP İstanbul Milletvekili Adayı Leman Süheyla Soylu, yakın zamanda ailecek Beykoz'a taşınmak istediklerini de belirtti. Eşinin de Deniz Kuvvetleri'nde SAT Komandosu olduğunu kaydeden Leman Soylu, "Görevlerini yaparken şehit olan askerlerimize ve polislerimizi anmadan geçmek istemiyorum. Mekânları cennet olsun. Ailelerini de Allah sabırlar versin. Buruk bir bayram yaşıyoruz: Ben emekli emniyet görevlisiyim; eşim de Denizci Astsubay Komandosu olduğu için bu acıyı daha fazla hissediyoruz" dedi.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nda Akif Taşdemir ve Leman Süheyla Soylu'nun açıklamalarının ardından, bayramlaşmak üzere partililer, Başkan Taşdemir'in odasında ağırlandı.

Haber Merkezi

Beykoz'da hüzün Bayram’a yansıdı
Önceki Beykoz'da hüzün Bayram’a yansıdı
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz