Tasarruf ettiler ve kazandılar

  • 0
  • 10958
Tasarruf ettiler ve kazandılar
Tasarruf ettiler ve kazandılar

Beykozlu işadamı Zeki Paşalı, sahibi olduğu Paşalı Süpermarket, Paşa Sofrası ve Hedef Alışveriş Merkezi sponsorluğunda, su tasarrufu yapmayı başaran İshakağa Ortaokulu öğrencilerine hediye dağıttı.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu veTürkiye Omurilik Felçliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeliklerini halen yürüten ve aynı zamanda Beykoz'daki Can Simidi Derneği'nin de Başkanı olan Zeki Paşalı, yarışmada ödül kazanan öğrencilere hediyelerini, Müdür Göksel Biçer ve okul öğretmenleriyle birlikte takdim etti. Bir aylık süre içerisinde yüzde 77ile 'en çok su tasarrufu' yapan İshakağa Ortaokulu 8-B sınıfı öğrencisi Ümran Yılmaz 82 ekran LCD televizyon kazanırken, ikinci i-pad ve üçüncü öğrenci ise bisiklet aldı.

İshakağa Ortaokulu bahçesinde düzenlenen ödül törenine, Zeki Paşalı'nın yanı sıraGazetePaşa'nın editörleri, İshakağa Ortaokulu Müdürü Göksel BiçerRehber Öğretmen Makbule Seda KayapınarTürkçe Öğretmeni Pınar Eren ve ödül kazanan öğrencilerin velileri katıldı. Mart ayı su faturaları ile Nisan ayı faturalarını okula ibra edebilen ve bu sırada en az yüzde 10 tasarruf yapmayı başaran öğrencilerin ödül aldığı törende, öğrencilerin bir hayli heyecanlı olduğu gözlendi. Yarışmada dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edilirken, birinci olan 8-B sınıfından Ümran Yılmaz 82 ekran LCD televizyon, ikinci olan 5-B sınıfından Baki Altınışık i-pad ve su tasarrufu yaparak üçüncü olan 6-A sınıfından Zeynep Çelik ise bisiklet kazandı. Yüzde 10’un üzerinde su tasarrufu sağlamayı başaran diğer öğrenciler ise hediyeleri olan futbol topuyla evlerine döndü. Öte yandan dereceye giren tüm öğrenciler, Paşa Sofrası’nda ‘İskender Menü’yiyebilecek.

Paşalı Marketleri'nin "Geleceğinize 1 Damla su saklayın" projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinliğin ileriki günlerde de devam edeceği müjdesini veren Zeki Paşalı,Dost Beykoz'a özel yaptığı açıklamada, öğrencilere ve su tasarrufuna yönelik çalışmalarının genişleyerek devam edeceğini söyledi.

Haber Merkezi

Beykoz’da Berberler Pazar günü kapalı
Önceki Beykoz’da Berberler Pazar günü kapalı
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz