Son Dakika

Tarihi Beykoz Çayırı’nda beşi bir yerde

  • 0
  • 11578
Tarihi Beykoz Çayırı’nda beşi bir yerde
Tarihi Beykoz Çayırı’nda beşi bir yerde
Tarihi Beykoz Çayırı’nda beşi bir yerde

Çayır Festivali’nin 11. gününde, Beykoz Ordu Mesudiyeliler Derneği ve Beykoz Tokatlılar Derneği’ne ayrılan gecede, 1984 yılından bu yana ilçeye hizmet eden belediye başkanları bir araya geldi.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Başkanı Özkan Ayduğan ile Tokatlılar Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Tevfik Çelik’in ev sahipliğinde gerçekleşen geceye Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, ilçenin ilk belediye başkanı Ali Zengin, sonraki dönemlerde sırasıyla görev yapan belediye başkanları Şevket Arıkan, Alaaddin Köseler ve Muharrem Ergül ile Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek iştirak etti. Beykozlu Ordu ve Tokatlılar’ın bir araya geldiği gecede hep birlikte sahneye çıkan belediye başkanları ilçe sakinlerini selamlayarak Beykoz’a hizmet vermenin önemini ve ayrıcalığını ifade eden konuşmalar yaptılar.

Başkan Çelikbilek: "Beykoz’da bir muhabbet şelalesi akıyor"

Burada yaptığı konuşmada, katılımlarından dolayı yöre derneklerine ve emeği geçen herkese teşekkür eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Sizlerin özverisi, güzel hareket ve davranışlarınızla Beykoz’da bir muhabbet şelalesi akıp gidiyor. Bu muhabbetiniz oldukça, Beykoz’un bu güzelliği oldukça, Beykoz yaşanılacak bir kent ve şehir olacaktır” dedi.

Birlik ve beraberliğin tesisinde sivil toplum kuruluşlarının katkısına da değinen Çelikbilek konuşmasının devamında şunları söyledi: “Bu etkinliklerin mimarı aslında sivil toplum dernekleridir, Beykoz halkıdır. Sizler olmasanız, burası olmaz. Siz varsınız diye burası var. Siz var oldukça da devam edecek. Ben bu geceye katılan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Belediye başkanları hizmet için gelirler ve hizmet yaparlar. Allah, bu bölgede bu arkadaşlarıma 30 yıldır size hizmet etmeyi nasip etti. Bu çok ciddi bir onurdur. Bu onuru bizlere veren ilçe sakinlerimize teşekkürlerimi sunuyorum”

Yöre sanatçıları Erol Aydoğan, Yasemin Kılıç, Aslı Şahin ve Aşık Nuri Yücel’in türküler söylediği gecede festivale katılanlara Ordu Mesudiye derneği tarafından keşkek ikram edildi.

İlçe Emniyet Müdürü M. İrfan Bekaroğulları da Beykoz’a Amatör Spor Kulüpleri Birliği’nin düzenlediği şampiyonada İstanbul ikinciliği kazandıran U-14 takımına plaket takdim etti.

Haber Merkezi  

Güzellik Merkezleri’ne sıkı denetim
Önceki Güzellik Merkezleri’ne sıkı denetim
Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı
Sonraki Beykoz Spor Kulübü 115. Yılını kutladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz