Tapu çalışmaları devam ediyor

  • 2014.07.27 00:00
  • Güncelleme: 17.12.2007 00:11
  • Okunma: 11312 kez
  • Yorum: 0
Özbek Ailesi'nin arazileri üzerinde bulunan kullanıcılarına satışı ile ilgili yürüttüğü çalışmalar devam ediyor.
Tapu çalışmaları devam ediyor

İncirköy Mahallesi’nde bulunan 15 dönümlük arazinin sahibi olan Özbek Ailesinin bu arazileri üzerinde bulunan kullanıcılarına satışı ile ilgili yürüttüğü çalışmalar devam ediyor.

Beykoz Belediyesi ile koordineli olarak gerçekleştirilen tapu çalışmaları sonucunda ilk etapta 41 kişi tapularına kavuşurken, yapılan son çalışmayla 37 kişi daha tapularına kavuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün katıldığı tapu töreninde Başkan Yardımcıları Ali Bilir, Yüksel Baki, Metin Torun, MeclisÜyeleri, Başkan Danışmanları, Muhtarlar ve İncirköy sakinleri yer aldı.

Yarım asırdan fazla bir zamandır devam eden anlaşmazlıkların kendi döneminde çözülmüş olmasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Ergül, bu başarılı çalışmayı yürüten herkese tek tek teşekkür eti. Arazilerin üzerindeki kullanıcılara satılması noktasında gösterdiği hoş görü ve anlayış için de Mithat Özbek’e teşekkür eden Ergül çalışmaların devam edeceğini ve tapu sorununu imkanlar çerçevesinde çözüme kavuşturacaklarını kaydetti.

Tapu töreninin ardından çalışmalara katkı sunanlara plaket verildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İncirköy Mahallesi, Tapu, Özbek Ailesi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz