Taner Mert: Artvinliler için göreve hazırım

  • 0
  • 8421
Taner Mert: Artvinliler için göreve hazırım
Taner Mert: Artvinliler için göreve hazırım

Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun, beraberindeki heyetle birlikte Beykozlu Taner Mert'i ziyaret etti.

Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun, beraberindeki heyetle birlikte Beykozlu Taner Mert'i ziyaret etti.

Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden Başkan olarak seçilen Beykoz Artvinliler Derneği Başkanı Mehmet Uzun, beraberindeki heyetle birlikte Beykozlu Taner Mert'i işyerinde ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Sinan Gökaydın, Aykut Keskin, Doğukan Öztürk ve Nurettin Seçkin'in eşlik ettiği Artvin heyetini kapıda karşılayan Taner Mert, çay ikramında bulunduğu hemşerileriyle yaklaşık 1 saat sohbet etti. Kendisini yeniden aktif bir şekilde Dernek'te görmek istediğini söyleyen Başkan Mehmet Uzun'a olumlu yanıt veren Taner Mert, herhangi bir görev verilmesi halinde bunu layıkıyla yerine getireceğini söyledi. Ziyareti yalnızca Dost Beykoz takip etti.

Beykoz'un yakından tanıdığı ve TOFD gibi STK'lara ailesiyle birlikte maddi-manevi katkılarda bulunmasıyla da bilinen Beykoz Taner Mert, çalıştığı ExxonMobil Corporation'da (Mobil Türkiye) geçen yıllarını hemşerileriyle paylaştı. Özellikle 'iş güvenliği' konusunda hassas olan firmadan öğrendiklerini dile getiren Taner Mert, bu sırada Artvin heyetinin anılarını da dinledi. Beykozluluğu 'birinci sırada' gelse de Artvin'in memleketi olması nedeniyle ikinci sırada geldiğini hatırlatan Taner Mert, kendisini daha aktif olmak için davet eden Mehmet Uzun'a şunları söyledi:

Taner Mert: "Artvinli duruşunu göstermeli ve kültürümüzü tanıtmak adına kenetlenmeliyiz"

"Ben Taner Mert olarak önce Beykozlu olduğumu söylüyorum ancak Artvin benim memleketim. Geçmişte Beykoz Artvinliler Derneği konusunda bazı kırgınlıklar yaşamıştım. Ancak artık bu konuları geçmişte bırakmak ve özellikle 'gençleşen' yeni yönetimde üzerime düşen görevleri yerine getirebilmek adına heyecanlanıyorum. Elbette maddi ve manevi siz hemşerilerimin yanında yer almaktan onur ve kıvanç duyacağım. Hep beraber 'Artvinli' duruşunu Beykoz'da göstermeli ve kültürümüzü tanıtmak adına yeniden kenetlenmeliyiz."

Ziyaretin sonunda Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun, hemşerisi Beykozlu Taner Mert'e bir adet 'duvar saati' hediye etti. Dernek Başkanı Mehmet Uzun, bu sırada hediye olan saatin 'tamamen yerli' olduğunu kaydederek, imalatında bizzat Artvinli hemşerilerinin çalıştığını söyledi. Artvinliler heyeti ayrıca Taner Mert ile birlikte Dost Beykoz'a özel poz da verdi.

WhatsApp İhbar Hattı: 0 (541) 464 6673 

Haber Merkezi

Adil Usta'nın Soğuksu’daki yeri dualarla açıldı
Önceki Adil Usta'nın Soğuksu’daki yeri dualarla açıldı
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz