Suyu bulandırmayın

  • 22.11.2018 18:46
  • Okunma: 4965 kez

Ekrem TUNCER


En son köşe yazımda; İSKİ’nin 220 Milyon Türk Lirası ödeyerek, su arıtma ihalesini, 14 aylığına özel bir firmaya ihale ettiğini kaleme almıştım.

Bu yazımdan sonra yolda/izde karşılaştığım, İSKİ çalışanı birçok Beykozlu ‘iyi ki yazdın, daha neler var neler’ gibi çeşitli bilgiler verdiler. Tabii ispatı olmayan bir hususu burada konu edecek halimiz yok. 

Diğer taraftan İSKİ Genel Müdürlüğünde, ‘bu bilgiler nasıl sızdı?’ diye milleti hesaba çekenler olmuş. Çıkın bir yanlış varsa düzeltin. Baskı ile bir yere varamazsınız. Yüreğiniz varsa gelin bana sorun, bende size gerekli cevapları usulünce vereyim. Gücünüz ekmek parası için mücadele eden emekçi kardeşlerimize mi yetiyor. Zalimlik yapmanın, hadsizlik yapmanın anlamı yok.

Her platformda dile getirmekten övündüğünüz 15 Temmuz Şehitleri’nin yakınlarının ve gazilerinin yüzüne utanmadan nasıl bakıyorsunuz? Onlar canlarını verirken; siz kamu kaynaklarını hoyratça kullanın diye mi verdiler. O gazilerimiz siz uygunsuz ilişkilerle kamuyu zarara uğratın diye mi kanlarını döktüler?

Sonra şu fetöcü, bu fetöcü! Hadi oradan. Asıl fetöcü, bu ülke ekonomik yaptırımlara uğradığı bir dönemde kamunun kaynaklarından kaymak yeme telaşında olanlardır! Hesap günü geldiğinde bugün baskıyla sindirdikleriniz olmayacak orada, manipülasyon ile çarpıtma yapamayacaksınız! Adil olan Allah’a hesap vereceksiniz. Onun adaleti ne yücedir.

Elhamdülillah

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (2 Yorum)

hasan senol (2 yıl önce)

Beykozda yerel secimler öncesi böyle bizleri aydınlatıcı yazı yazdıgınız icin cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim islerinizde basarılar dilerim.

Şefik BİÇER (2 yıl önce)

Beykozda ilk defa bu gibi konuları korkmadan dile getiren yerel gazetede yazan yazarın olması beni sevindirdi sağ olun var olun inşaallah.Osmanlıyı imparatorluk yapan İnaç ve Adalet olduğunu birkere daha hatırladım selam ve dua ile.

Yorum Yaz
Yazarın Yazıları