Süper Amatör Lig'e Beykoz damgası

  • Güncelleme: 14.05.2016 18:16
  • Okunma: 5933 kez
  • Yorum: 0
2016-2017 amatör futbol sezonunda Beykoz Süper Amatör Lig’de 8 takımla temsil edilecek. Yeni sezon Beykoz için oldukça heyecanlı geçecek.
Süper Amatör Lig'e Beykoz damgası

2015-2016 Sezonu’nda Süper Amatör (SAL’de 5 takımla temsil edilen Beykoz; 1908 AŞ ile son haftaya kadar, Soğuksuspor ve Ortaçeşmespor son 4-5 haftaya kadar Play Off şansı kovalasa da gelinen nokta da yeni sezonda SAL’de 8 Beykoz takımı mücadele edecek

Bu haliyle Süper Amatör Ligi’nde en çok takımla temsil edecek ilçelerden biri olan Beykoz'da hangi takımın nasıl bir derece alacağı daha şimdiden merak konusu oldu.

Geçtiğimiz yıl Süper Amatör (SAL)’de mücadele eden Beykoz 1908, Çubukluspor, Ortaçeşmespor, Soğuksuspor takımları ile bu yıl baraj maçlarında kaybeden ve BAL’e veda eden Paşabahçespor 1. Amatör Ligi Grup Şampiyonu olarak bitiren İstanbul Mesudiyespor, Anadoluhisarı İdman Yurdu ve 1. Amatör Ligi 2. sırada bitirip Play Off maçında Orhanlıspor'u 4-1 yenen Kanlıcaspor'da eklenmiş durumda.

Beykoz takımlarının sezon sonunda nasıl bir derece alacağı bilinmese de, Beykoz statlarında her hafta en az 4-5 SAL maçının oynanacak olması keyif ve heyecan anlamında tüm sporseverlerin ilgisini şimdiden yeni sezona çekmiş durumda. Bu bile bu sezon Beykoz takımlarının kendi aralarında büyük bir rekabete gireceğinin ve sezonun Beykoz takımlarının sezonu olabileceğinin göstergesi olarak Beykoz futbol kamuoyunda konuşulmakta.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz