Son Dakika

Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu

  • 1
  • 9731
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu
Süper Amatör Lig'de Gruplar belli oldu

İstanbul Süper Amatör Liglerindeki 4 temsilcimizde günlerdir beklenen kura çekim heyecanı nihayet sona erdi.

İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleşen kura çekimine kulüplerin ilgisi bir hayli fazla idi. Beykoz 1908 Başkan Zeki Aksu, Kulüp Müdürü Eser Öktem, Altyapı Komitesi Başkanı Mehmet Şahin, Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş ve Antrenörü Hasan Hız, Paşabahçespor'u Başkan Coşkun Okur, Genel Koordinatör İskender Közen, Ortaçeşmespor'u Yöneticisi Ramazan Ergin ve Futbolcularından Arif Arslan temsil etti.

İstanbul Süper Amatör Lig 2014-2015 Futbol Sezonu Kura çekimi rekor bir katılım ile Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleşti. TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nun yönettiği kura çekiminde öncelikle Ulu Önder Atatürk ve dün hayata gözlerini yuman Beşiktaş’ın efsane başkanlarından Süleyman Seba ve Amatör camiadan ahirete intikal edenler için saygı duruşunda bulunuldu. İASKF Genel  Sekreteri Ali Tanrıyaşükür’ün selamlama ve katılımın yüksek olması nedeni ile yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül bir konuşma yaparak başta Ali Düşmez olmak üzere İASKF Yönetimini yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı kutladı ve teşekkür etti. Hakem Camiası adına Aydın Kankas da yeni sezonda tüm takımlara centilmence bir sezon dileyerek hayırlı-uğurlun olması temennisinde bulundu. 

TFF Yönetim Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez Kura çekiminde yapmış olduğu konuşmada öncelikle katılımın yüksek olmasının kendisini son derece mutlu ettiğini söylerken bir zamanlar iki sıranın zor dolduğu kura çekimlerinden bu günlere gelinmesinin amatörlerin olaya ciddi baktığının bir göstergesi olduğunu söyledi. “ 1-2 ay önce gerçekleşen kongremizde bizler olan büyük teveccühü anlamlı buluyoruz, oy veren vermeyen herkese teşekkürlerimi iletmiştim. Bu sonuç şahsım ve çalışma arkadaşlarının çalışmalarını daha da yoğun kılmalarına neden olacak.  Bizlere verilen bu destek nedeni ile bir kasılma, büyüklük içinde kesinlikle olmayacağız, yükümüz oldukça ağırlaştı. Her zaman dediğim gibi biz büyük bir aileyiz, gerek şahsım ve yönetim kurulum, gerek TFF İstanbul İl Başkanlığı ile birlikte çalışıyoruz. İASFK olarak Yönetim Kurulumuzun 15 ismi de burada, bizde asıl yedek ayrımı yok, o kadar çok ve yoğun işlerimiz var ki her bir arkadaşımın bir görev ve sorumluluğu var. Şunu da ifade etmek isterim ki eğer ki ben ve arkadaşlarım sizler açısından yetersiz görülür isek her türlüm eleştirilerinize açık olacağız, çalışmayan, görevini yapamayan ben dahi olsam gideriz.” diye konuştu. 

Ali Düşmez konuşmasının sonunda fair-play ruhunun hakim olduğu centilmence bir lig dileklerinde bulunurken, kendileri açısından kesinlikle kulüp ayrımın olmadığını her kulübe aynı mesafede olduklarını söyledi. 

SAL Ligi Kura Çekimi belirlenen ilçe sıralamaları ile gerçekleşirken, kulüp temsilcilerinin yaşadıkları heyecan yüzlerinden fazlası ile okunmakta idi.

2.GRUP: 

ORTAÇEŞMESPOR

KARTALTEPESPOR

KUŞTEPESPOR

KARTAL BULVARSPOR

ÇAYIRBAŞISPOR

KADIRGASPOR

ÇEKMEKÖYSPOR

SELVİSPOR

HADIMKÖYSPOR

ALİBEYKÖYSPOR

BAĞCILAR

SÜTLÜCESPOR

 3.GRUP: 

GÜMÜŞSUYUSPOR

ALEMDAĞSPOR

REŞİTPAŞASPOR

İSTANBUL KASTAMONUSPOR

HASKÖYSPOR

FERİKÖYSPOR

ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

KÜÇÜKKÖYSPOR

ÇAMLICASPOR

ÖZ TRABZONLULAR-YAHYA KEMALSPOR

ÖZALİBEYKÖYSPOR

4.GRUP: 

PAŞABAHÇESPOR

KURTKÖYSPOR

GAZİ MAHALLESİ

BAKIRKÖYSPOR

SELİMPAŞASPOR

RAMİSPOR

VARDARSPOR

ZEYTİNBURNU YILDIZSPOR

İSTANBUL SİNOPSPOR

DUDULLUSPOR

SANAYİ MAHALLESİ

ÇANKIRI MARUFSPOR

7.GRUP: 

BEYKOZ 1908

İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR

ESENYURT İNCİRTEPE

ÖRNEKTEPESPOR

BEŞYÜZEVLERSPOR

YENİKÖYSPOR

SULTANGAZİ ESENTEPESPOR

BATI TRAKYASPOR

MİMARSİNANSPOR

SELİMİYESPOR

OKMEYDANI FETİH

MECİDİYEKÖYSPOR

Spor Servisi

 

CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan'dan 'Zeytin Dalı'
Önceki CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan'dan 'Zeytin Dalı'
Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek
Sonraki Beykoz Cam festivali Rubato ile sona erecek
Yorumlar (1 Yorum)

Qaziyev Ilqar (7 yıl önce)

salam aleykum qardas ben Azerbaycandan geldim Istanbuldayim super amator takim ariyorum bulamiyorum rica etsem bana yardimci olurmusunuz ben Azerbaycanda 1 lig ve amator lig oynadim mevkim orta saha defansiv ve ofansifde oynuya biliyorum gerekirse stoper ve sag bekde deneye bilirler yas 24 bana yardimci olursaniz sevinirim tessekkurler

Yorum Yaz