Sultanbeyli, Beykoz’u ve Çelikbilek’i konuşuyor…

  • Güncelleme: 02.01.2019 15:31
  • Okunma: 27085 kez
  • Yorum: 8
Sultanbeyli’de AK Parti adaylığı kesinleşen Hüseyin Keskin’e yönelik ağır eleştiriler yapılıyor. Keskin’e karşı Beykoz örneği masaya konuluyor.
Sultanbeyli, Beykoz’u ve Çelikbilek’i konuşuyor…

Sultanbeyli’nin AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Beykoz öne sürülerek ağır eleştirilere muhatap oluyor. Sultanbeyli’de yaşanan 2B sorunun çözümüne ilişkin, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in bölgede uyguladığı “Özel Proje Alanı” örnek gösterilirken, Keskin’in Sultanbeyli halkını 2B konusunda mağdur ettiği öne sürülüyor.

Bölgenin önde gelenleri, Hüseyin Keskin, 2B’nin çözümüne ilişkin Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kadar cesaretli olamamasından dert yanıyor.

Sultanbeyli’de 2B arazileri için belirlenen rayiç bedellerin Beykoz’un çok çok üstünde olduğu söylenirken, Yazar Recep Karakoç, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in eksiklerini sıraladığı yazısında Beykoz’a ayrı bir parantez açıyor.

Recep Karakoç, ifadelerin kendi tepkisi olmadığını, vatandaşların sosyal medya üzerinden dile getirdiği eleştiriler olduğunu kaydediyor.

RECEP KARAKOÇ'UN HÜSEYİN KESKİN'İ ANLATTIĞI YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Haber Merkezi

Yorumlar (8 Yorum)

Erdoğan muhacir (2 yıl önce)

İki dönemdir belediye görevi yapan hüseyin keskin Sultanbeyli'de ne yaptı ki .Büyuksehir belediye hizmetin dışında hiçbir hizmeti yok.Ak parti Sultanbeyli'de bu seçimde kan kaybedeceği görünüyor. Şahsım adına reisin hatırına hep oy verdik. Bu sene keskinin yüzünü görmek istemiyorum.

İmda (2 yıl önce)

Sultanbeyli belediye başkanı bence bi daha gelmemeli ne yaptı söyleyin milletin yerlerinin tamamına yeşil alan yapmış varmı böle bişe insanlar bütün hayatını bı yere. Veya beton kütlesine bağlamış eee sende gel yeşil alan yap bu insanların hali ne olacak yerin var kayıt yok yapmıyor birilerine peşkeş çekmek için böle bir Adalet Yok ve toplumun içinde bulunmayan bı başkan Not en güzel yerleri yeşil alan yapmış alakası olmayan yerler eee bidahakine birilerine ihale edecek bunu en bastakilerde bilir izin vermemeli

Mustafa esen (2 yıl önce)

Sultanbeyli belediye başkanı ak-parti nın bir kambur dur ne vatandaş için nede parti için hiçbir şey yapmıyor daha doğrusu yapamıyor cunki bir önceki ilçe başkanı ali sevinç in başını çektiği bir gurup siyasi çetenin belediye başkanıdır hüseyin keskin, allah rızası için sultanbeyli de bir anket yapılsın vatandaş olarak hiçbirşey istemiyoruz ama ak-parti ye çok ama çok büyük yıkım olacak bu gurup yazık olacak partiye..

Dogan (2 yıl önce)

Yanlış bilgi almışsınız Beykoz yıllardır imar bekliyor fakat bir adım dahi atılmadı

Kenan (2 yıl önce)

Hüseyin Keskin fos ne yapmış gölet projesi ni büyük şehir yan yol bağlantı larini büyük şehir yapmış. Hala Tapu sorunu duruyor. Yahu hiç mi anketler reise gitmiyorum bana memnun olan birini gösterin bulamazsınız. Bizden 13 oy şimdilik yok ama yine başkan nede olsa Sultanbeyli nde heykel köy oda seçilir aynen CHP zihniyeti sadece yazık diyorum

Maho (2 yıl önce)

İnşallah değişecek ve kaybedecek

Beykozlu (2 yıl önce)

Sultanbeyli ler gelsin beykozu görsün 15 yıldır iktidar partsinin belediyesi sadece yaptıkları iş park bahçe başka bir hizmet gelişim varmı görsünler istanbulun tek gelişimi değişimi olmayan ilçesi beykoz alt yapı kötü internetin bile en düşük alt yapısı sahipbiz düşünün gerisini her seçimde imari kullanıp oy verildi birtürlü imara açılmadı binalar çürük alt yapı rezalet koca beykozda eğlence merkezi yok çarpık yapılar çok bugün deprem olsa binlerce çürük ev var hepsi yıkılır binlerce insan ölür

dursun (2 yıl önce)

hüseyin keskin sultanbeyli yükünü kaldıramıyor degişmesi lazım böyle giderse kaybeder

Yorum Yaz