Süleyman Soylu’nun istifası Beykoz’da kabul görmedi

  • 12.04.2020 23:42
  • Güncelleme: 12.04.2020 23:44
  • Okunma: 11541 kez
  • Yorum: 0
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun akşam saatlerinde görevinden istifa ettiğini duyurması üzerine Beykoz’dan da tepkiler gecikmedi.
Süleyman Soylu’nun istifası Beykoz’da kabul görmedi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 21.24’te sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Bakanlık görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Soylu’nun kararına ülke genelinde vatandaşlar, “Böyle bir zamanda olmaz, terör örgütlerine karşı verdiği mücadeleyi biliyoruz” gibi yorumlarla karşı çıkarken Beykozlulardan da tepki gecikmedi.

Beykoz’da büyük yankı uyandıran istifaya karşı vatandaşlar, “Bu kadar soysuza bir Soylu yetiyordu” gibi yorumlar yaparak karşı çıktı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 12 Mart 2017 günü Beykoz Kastamonulular Derneğinin davetlisi olarak ilçeye gelmiş R. Şahin Köktürk Spor Salonunda vatandaşlara hitap etmişti.

Orada yaptığı konuşmada Süleyman Soylu, “Herkes bilsin ki, Cumhurbaşkanımızın talimatı açıktır. Hükümet kararıdır. Bu PKK'nın adını Türkiye'den sileceğiz, sileceğiz, sileceğiz" şeklinde konuşarak terör örgütleriyle olan mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceklerini belirterek vatandaşlara söz vermişti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Süleyman Soylu, İstifa, Tepki

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz