Süleyman Soylu'dan Beykoz'a uyarı

  • 0
  • 13023
Süleyman Soylu'dan Beykoz'a uyarı
Süleyman Soylu'dan Beykoz'a uyarı
Süleyman Soylu'dan Beykoz'a uyarı
Süleyman Soylu'dan Beykoz'a uyarı
Süleyman Soylu'dan Beykoz'a uyarı

Beykoz Kelle İbrahim Caddesinde asker uğurlaması yapan gençler sosyal mesafeye uymadı, silah kullandı. Bakan Süleyman Soylu, Twitter'dan seslendi.

Dün akşam saatlerinde Beykoz Merkez Mahallesi ana cadde üzerinde asker uğurlaması yapan gençler, sosyal mesafe tanımadı. Meşale yaktı, silahla ateş açtı. Gençlerin bu hareketleri kameralara yansıdı.

Asker eğlencesi yapan bir grup caddede konvoy halinde seyir halde meşale yakarak trafiği durdurdu.  

Asker konvoyundakiler askere gidecek genci aralarına alarak eğlendiler. Gruptakiler duran trafikte meşaleler yaktı, silahlarla havaya ateş açtılar.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri konvoyu görünce durdurdu. Asker konvoyundaki kişiler ve polis ekiplerin arasında gerginlik bir vatandaşın cep telefon kamerasına yansıdı.  

Polis ekipleri dün asker konvoyundaki 5 kişiye “Sosyal Mesafe" Kuralına uymadığı gerekçesiyle toplam 9 Bin 540 TL ceza kesilirken bir kişiye de “Trafiği tehlikeye atmak" suçundan cezai işlem yapıldı. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda da gençleri uyararak, "Askere gitmek, askerlik yapmak şereftir. Kınalı kuzularımız şanla, şerefle, dua ile vakar ile gönderilmeli... Maalesef bu görüntüler ile zinhar değil... Bu görüntüler sadece koronadan dolayı değil toplumsal sorumluluk açısından da kabul edilebilir değil" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz'da okullar ne zaman açılacak?
Önceki Beykoz'da okullar ne zaman açılacak?
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz