Süleyman Erdoğdu’ya 'Hoşgeldin' ziyaretleri sürüyor

  • 0
  • 10008
Süleyman Erdoğdu’ya 'Hoşgeldin' ziyaretleri sürüyor
Süleyman Erdoğdu’ya 'Hoşgeldin' ziyaretleri sürüyor
Süleyman Erdoğdu’ya 'Hoşgeldin' ziyaretleri sürüyor

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi olarak atanan Dr. Süleyman Erdoğdu’yu makamında ziyaret etti.

Dr. Erdoğdu’ya, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in selamlarını ileten Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz’un güzel bir yer olduğunu ve Beykoz halkının hala Anadolu kültürünü muhafaza ediyor olmasının mülki amirler için bir kolaylık olarak değerlendirilebileceğini söyledi.

Sağlık hizmetlerinin toplumun tüm kesimlerini ilgilendirmesi sebebiyle kurumlar arasında ki dayanışmanın önemine değinen Süleyman Erdoğdu, Kaşıtoğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Beykoz Devlet Hastanesi’nin, Beykoz halkına daha iyi hizmet vermesi için kolları sıvadıklarını söyleyen Dr. Erdoğdu, şu anda devam eden tadilatın bitmesiyle birlikte hizmet kalitesinin daha da artacağını belirtti.

Beykoz Devlet Hastanesi’nin mutfağının başka bir bölüme taşıma işlemlerinin sürdürdüğünü ve eski mutfağın yerine çocuk acil servisi yapacaklarını kaydeden Erdoğdu, Beykoz Belediyesi ile sağlık alanında iş birliği yapabileceklerini ifade etti.

Bunun üzerine Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediyesi’nin imkânları ölçüsünde evde sağlık hizmet verdiğini ve durumu olmayan vatandaşlara da hastaneye getirip götürme hususunda ulaşım hizmeti verdiğini söyledi.

Bu hizmetlerin takdire şayan olduğunu ifade eden Süleyman Erdoğdu, Beykoz Belediyesi ile bundan sonra da işbirliğinin artarak devam etmesini arzu ettiklerini dile geitirdi.

Gümüşhaneliler’den Erdoğdu’ya destek

Öte yandan Beykoz Gümüşhaneliler Deneği yöneticileri de Başhekim Erdoğdu’yu ziyaret etti.

Kısa bir tanışma sürecinin ardından açıklama yapan Başhekim Erdoğdu, “Her gittiğim platformda hemşerilerimizin bulunduğu yerlerde söz sahibi olduğunu görmek beni gururlandırmaktadır. Beykoz’da hemşerilerimin yanımda olduğunu görmek ve onlara hizmet etmek beni ziyadesiyle memnun eder. Beykoz Devlet Hastanesinde hizmet süremiz içerisinde Gümüşhane’ye ve Gümüşhaneliye yakışır bir çalışma yapacağız. En kısa bir sürede Acil kısmının yanına Çocuk acil bölümünü yaparak kaliteli bir hizmet sunacağız” dedi. 

Beygumder Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Haber Merkezi

Beykozspor 2. etap maçlarına başlıyor
Önceki Beykozspor 2. etap maçlarına başlıyor
Yaşlanmaz şair çocukların Urla'sı
Sonraki Yaşlanmaz şair çocukların Urla'sı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz