Süleyman Çalık yazılarıyla Dost Beykoz’da

  • 30.07.2021 21:00
  • Güncelleme: 30.07.2021 21:01
  • Okunma: 3697 kez
  • Yorum: 1
Uzun süredir Beykoz’da KAS-DER Şube Başkanlığını yürütürken diğer yandan köşe yazılarıyla demokrasiye katkı sağlayan Süleyman Çalık Dost Beykoz Ailesi’ne katıldı.
Süleyman Çalık yazılarıyla Dost Beykoz’da

Beykoz’un sosyal yaşantısında önemli bir yer tutan Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Şube Başkanı Süleyman Çalık bir süre önce ara verdiği köşe yazılarına bundan böyle Dost Beykoz’da devam edecek. Çalık, siyasi, kültür ve sosyal yaşamla ilgili Beykoz’da yaşanan sorunları dile getirmesiyle zaman zaman tartışmalara neden olan isimler arasında yer almış, siyasetle de kısa bir süre ilgilenmişti.

1970 yılında Beykoz’da dünyaya gelen ve ilk eğitimini İncirköy Çukurçayır Menekşe İlkokulu’nda alan Süleyman Çalık, Açık Öğretim Lisesi Cam Dekor İşletmeciliği okudu. Paşabahce Şişe Cam Fabrikası Goble servisinde çalışırken, askerlik görevi nedeniyle çalışmalarına ara verdi.

Vatanı görevinin ardından Cam Dekor Altın Yaldız İşleme sanatıyla ilgilendi. Halen, kendisine ait Cam Granit Reklam Tasarım işletmesinde çalışmalarını sürdürüyor. Anavatan Partisi İl Yönetimi ve ilçe yöneticisi olarak siyasetle ilgilenen Süleyman Çalık, AK Parti’de kongre delegesi seçildi. Beykoz Kent Konseyi İcra Kurulu’nda hali hazırda görev yapan Çalık, uzun süredir Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Beykoz Şube Başkanlığını yürütüyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Süleyman Çalık

Yorumlar (1 Yorum)

Yunis aydın (1 yıl önce)

Hayırlı olsun başkan.

Yorum Yaz